Set Üstü Soğuk Sandvic Dolabı DST-08:Kahvaltılık satışı yapan işletmeler için profesyonel setüstü sandviç dolabı modellerinden kafeteryalarda kullanıma uygun kaliteli soğuk teşhir buzdolabı benzin istasyonlarında çokça kullanılan tezgah üstü küçük soğuk yiyecek teşhir ünitesi.Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında kaliteli dayanıklı sanayi tipi sandviç dolabı fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu soğuk sandviç dolabı bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sandviçler bozulmadan nasıl soğuk muhafaza edilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi soğuk tutması son derece kolaydır.Set üstü soğuk sandviç dolabıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli set üstü soğuk sandvic dolapları modelleri soğuk gıda servisine en uygun set üstü sandvic soğutucu dolabı toptan set üstü sandvic buzdolabı satış listesi set üstü soğuk sandvic dolabı ucuz fiyatlarıyla

Set Üstü Soğuk Sandvic Dolabı

Satış fiyatı 46.332,00 TL
İndirim
Açıklama

Set Üstü Soğuk Sandvic Dolabı DST-08

Set üstü soğuk sandvic dolabı özellikleri;

* Ölçüleri: 795*882*417mm
* Güç: 0,11 kW – 220V/50 Hz
* Net Ağırlık: 38,5 kg
* Dijital kontrol paneli ve ekran Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Otomatik buz çözme özelliği
* Temperli camlar
* Paslanmaz çelik paneller 
* Çalışma Sıcaklık Aralığı: 2°C – 12 °C
* R130a / R600a soğutucu gaz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Bütün / Tek parça bombe cam 
* Ayarlanabilir ayaklar


* Kafeteryalarda soğuk sandvic dolabı olarak kullanılan bu profesyonel set üstü soğuk sandvic dolabı 2 yıl garantili satılmakta olup, set üstü soğuk sandvic dolabı yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir - Orijinal set üstü soğuk sandvic dolabı yedek parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Set Üstü Soğuk Sandvic Dolabı DST-08:Set üstü soğuk sandvic dolabı tezgah üstü soğuk teşhir üniteleri mini sandvic soğutucuları modellerinden kaliteli set üstü soğuk sandvic dolabının imalatı profesyonel soğuk teşhir dolapları fabrikası üretimi 795*882*417mm ölçülerinde otomatik buz çözebilme özellikli 2°C - 12°C arasında çalışma aralığında paslanmaz panelli set üstü soğuk sandvic dolabıdır. Bu set üstü soğuk sandvic dolabı satışı haricinde farklı modellerde, farklı özelliklerde ve farklı ebatlarda set üstü soğuk teşhir üniteleri satışımız da vardır - Set üstü soğuk sandvic dolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.