Şerbet Ayran Soğutucu ST34:

Şerbet Ayran Soğutucu

Satış fiyatı 17.419,46 TL
İndirim
Açıklama

Şerbet Ayran Soğutucu ST34

* Ürün ölçüleri: 32x47x70 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 17 kg
* Kapasite: 12 lt
* Güç: 550 Kcal Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kırılmaya dayanıklı polikarbon haznesi ile hijyen sağlar
* Yeni sistem musluk
* Elektromanyetik pompa / sessiz redüktör motoru Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paslanmaz çelik yan ve ön saclar
* Sessiz, dayanıklı, güçlü kompresör kullanılmıştır
* Dizaynı sayesinde kolay bakım ve temizlik sağlar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayran ve meyvesuyu için her koşulda soğutma sağlar
* CE belgelidir

Şerbet Ayran Soğutucu ST34:Kafe büfe şerbet ayran soğutucularından olan 12 litrelik bu şerbet ayran soğutucunun imalatı profesyonel şerbet ayran soğutucu fabrikası tarafından yapılmış kaliteli şerbet ayran soğutucudur - Şerbet ayran soğutucu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.