Sensörlü Dezenfektanlık PAL-STİLL-D-1 Özellikleri / Malzemesi Still dökme sensörlü dezenfektan dispenseri Beyaz olarak üretilmiştir. Endüstriyel Sensörlü Dezenfektanlık imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Still dökme sensörlü dezenfektan dispenseri modelleri fiyatları, toptan Sensörlü Dezenfektanlık çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Sensörlü Dezenfektanlık

Satış fiyatı 1.143,45 TL
İndirim
Açıklama Sensörlü Dezenfektanlık PAL-STİLL-D-1

Still dökme sensörlü dezenfektan dispenseri  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Still dökme sensörlü dezenfektan dispenseri
Beyaz olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Sensörlü Dezenfektanlık fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Sensörlü Dezenfektanlık modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Sensörlü Dezenfektanlık fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Sensörlü Dezenfektanlık alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.