Sensörlü Armatür CT-9247:Sensörlü armatürlerden olan bu sıva üstü tavan armatürü apartmanlarda, merdivenlerde herhangi bir harekette otomatik olarak yanar ve bu sayede büyük ölçüde elektrik tasarrufu sağlar - Üretimi son derece kaliteli yapılmış olup fabrika garantisindedir - Sensörlü armatür satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Sensörlü Armatür:Sensörlü armatürlerden olan bu sensörlü sıvaüstü tavan armatürü apartman,otel,fabrika vb. yerlerin aydınlatmasında kullanılan sensörü sayesinde elektrik tasarrufu sağlayan üretimi son derece kaliteli yapılmış olup fabrika garantisindedir

Sensörlü Armatür

Satış fiyatı 665,28 TL
İndirim
Açıklama

Sensörlü Armatür CT-9247

Sensörlü armatür 220 V elektrikle çalışır - Sensörlü armatür satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Apartmanlarda,Merdivenlerde kullanılan herhangi bir harekette otomatik olarak yanar ve bu sayede büyük ölçüde elektrik tasarrufu sağlar - Sensörlü armatür satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sensörlü armatür ölçüleri 3,5x22,5 cm olarak yapılmış olup 18 w gücünde üretilmiştir.

1500 saat çalışma ömrü olan sensörlü armatür 6400 kelvin beyaz ışık verir.Sensörlü armatür satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sensörlü armatür bina,otel,fabrika gibi yerlerin aydınlatmasında kullanılan sensörü sayesinde elektrik tasarrufu sağlayan tavan armatürüdür.

Sensörlü Armatür CT-9247:Sensörlü armatürlerden olan bu sıvaüstü tavan armatürü apartmanlarda,merdivenlerde herhangi bir harekette otomatik olarak yanar ve bu sayede büyük ölçüde elektrik tasarrufu sağlar - Üretimi son derece kaliteli yapılmış olup fabrika garantisindedir - Sensörlü armatür satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.