Sensörle Dezenfektan Veren Makine PAL-STİLL-D-K Özellikleri / Malzemesi Still dökme sensörlü dezenfektan dispenseri Krom kaplama olarak üretilmiştir. Endüstriyel Sensörle Dezenfektan Veren Makine imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Still dökme sensörlü dezenfektan dispenseri modelleri fiyatları, toptan Sensörle Dezenfektan Veren Makine çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Sensörle Dezenfektan Veren Makine

Satış fiyatı 1.455,30 TL
İndirim
Açıklama

Sensörle Dezenfektan Veren Makine PAL-STİLL-D-K

Still dökme sensörlü dezenfektan dispenseri  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Still dökme sensörlü dezenfektan dispenseri
Krom kaplama olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Sensörle Dezenfektan Veren Makine fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Sensörle Dezenfektan Veren Makine modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Sensörle Dezenfektan Veren Makine fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Sensörle Dezenfektan Veren Makine alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.