Sensörle Çalışan Dezenfektanlık PAL-STİLL-D-B Özellikleri / Malzemesi Still dökme sensörlü dezenfektan dispenseri (renkli) Gold & kırmızı & siyah olarak üretilmiştir. Endüstriyel Sensörle Çalışan Dezenfektanlık imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Still dökme sensörlü dezenfektan dispenseri (renkli) modelleri fiyatları, toptan Sensörle Çalışan Dezenfektanlık çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Sensörle Çalışan Dezenfektanlık

Satış fiyatı 1.247,40 TL
İndirim
Açıklama

Sensörle Çalışan Dezenfektanlık PAL-STİLL-D-B

Still dökme sensörlü dezenfektan dispenseri (renkli)  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Still dökme sensörlü dezenfektan dispenseri (renkli)
Gold & kırmızı & siyah olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Sensörle Çalışan Dezenfektanlık fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Sensörle Çalışan Dezenfektanlık modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Sensörle Çalışan Dezenfektanlık fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Sensörle Çalışan Dezenfektanlık alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.