Santos Katı Meyve Sıkacağı Çeşitleri NO 28: İstenilen her çeşit katı meyveyi saniyeler içinde sıkan profesyonel endüstriyel santos marka katı meyve sıkacağı modellerindendir. Üretimi kaliteli paslanmaz çelikten yapılan meyve suyu sıkma makinesi fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı narenciye sıkacağı fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu santos katı meyve sıkacağının bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir haznesi sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması son derece kolaydır. Santos katı meyve sıkacağıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Profesyonel santos marka katı meyve sıkacağı modelleri kaliteli ekonomik meyve suyu sıkma makinesi fiyatları santos narenciye sıkacağı teknik şartnamesi uygun katı meyve sıkacağı fiyatı özellikleri

Santos Katı Meyve Sıkacağı

Satış fiyatı 158.558,40 TL
İndirim
Kullananların tavsiyesi santos meyve suyu sıkacağı modellerinin üreticisinden satış fiyatlarıyla meyve suyu sıkma makinesi toptan fiyat listesi portakal sıkacağı teknik şartnamesi
En uygun portakal, nar, limon, ananas, muz, çilek suyu sıkma makinesi fiyatı garantisiyle kaliteli santos katı meyve suyu sıkacağı çeşitleri profesyonel ve ekonomik katı meyve presi markaları meyve suyu sıkma makinesi bakımı nasıl yapılır temizlenir
Açıklama

Santos Paslanmaz Katı Meyve Sıkacağı NO 28

 * Paslanmaz çelikten imal edilmiştir
 * Dış gövde ve iç hazne benzer modellerine göre sağlam ve dayanıklı materyallerden üretilmiştir
 * Kolay sökülüp takılması sayesinde temizlenebilmesi kolaydır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * 0,5 mm çapındaki süzgeç delikleri sayesinde mükemmel filtreleme özelliğine sahiptir
 * Yükleme ağzı çapı 68 mm
 * Yüksek sıkma kapasitesi ile saatte yaklaşık 100 lt içecek elde edilebilir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * 64 desibel ile sessiz çalışır
 * Çıkış ucu yüksekliği 222 mm
 * Kapasite: 100 lt/saat Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Motor Gücü: 220-240V / 1300W
 * Hız: 3000 rpm-50 Hz / 3600 rpm-60 Hz
 * Net Ağırlık: 23,6 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Paket Ağırlığı: 26,4 kg
 * Net Ölçüler: 320x480x570 mm
 * Paket Ölçüleri: 370x660x590 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Saatte ortalama 100 lt içecek elde edilebilen meyve sıkacağı 2 yıl garantili satılmakta olup, yedek parçaları (motoru, iç haznesi, bıçağı v.b. katı meyve sıkacağı parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal santos katı meyve sıkacağı yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Ayrıca elinizde böyle bir meyve sıkacağı var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize bakımını, tamirini ve servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel santos katı meyve sıkacağı bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Santos Katı Meyve Sıkacağı NO 28:Taze sebze ve meyveleri vitaminini kaybetmeden en doğal haliyle sıkmak için tasarlanmış, 64 desibellik ses seviyesi ile sessiz çalışma ortamı sağlayan meyve sıkacağı çeşitlerinden santos marka katı meyve sıkacağının imalatı profesyonel üretimi kaliteli paslanmaz çelik malzemelerle yapılmış kullanışlı, saatte 100 litreye kadar portakal, mandalina, limon, lime, nar, çilek, ananas, muz ve akla gelebilecek istenilen her meyvenin suyunu sıkabilen meyve sıkma makinesi modelidir - Santos marka katı meyve sıkacağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.