Şampanya Kovası Standı AOR-1801:Otellerde restoranlarda barlarda kullanılan buz konulabilen kova sayesinde şampanyayı soğuk tutan bu krom çelik şampanya kovası standı hem şık bir görünüm sağlar hem de şampanya servisinize yardımcı olur - Şampanya kovası standı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli şampanya kovası standı modelleri en uygun şampanya kovası standı toptan şampanya kovası standı satış listesi şampanya kovası standı fiyatlarıyla şampanya kovası standı satıcısı telefonu 0212 2370749

--Şampanya Kovası Standı

Satış fiyatı 9.999.999,00 TL
İndirim
Açıklama

Şampanya Kovası Standı AOR-1801

* Krom - Şampanya kovası standı satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler: Ø:25 Y:73 cm
* Ahşap gövde - Şampanya kovası standı satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Krom taban ve üst bölüm

Şampanya Kovası Standı AOR-1801:Otellerde restoranlarda barlarda kullanılan buz konulabilen kova sayesinde şampanyayı soğuk tutan bu krom çelik şampanya kovası standı hem şık bir görünüm sağlar hem de şampanya servisinize yardımcı olur - Şampanya kovası standı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.