Robot Coupe Patates Püresi Bıçağı ROB-28208: Bu bıçak Robot Coupe marka CL51, CL55, CL60, R502N, R502VV, R602N, R602VV, R652, R752VV modellerdeki mutfak robotlarına uyumlu olup patatesleri püre haline getirmek için kullanılan yedek bıçaktır. Ürün hakkındaki sorularınızı aşağıdan sorabilirsiniz. proje@mutfakmalzemeleri.com

Fabrikasından kaliteli robot coupe patates püresi bıçağı modelleri patates püresi aparatı üreticileri toptan patates ezici satış listesi patates püresi kiti fiyatlarıyla patates püresi bıçağı satıcısı

Robot Coupe Patates Püresi Bıçağı

Satış fiyatı 16.796,75 TL
İndirim
Açıklama

Robot Coupe Patates Püresi Bıçağı ROB-28208

- Patates püresi aparatı, zengin, kremalı patates püresini kolaylıkla hazırlamanıza olanak tanır. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- Aparatı uyumlu bir Robot Coupe mutfak robotuna yerleştirin, patatesleri besleme kafasına yükleyin; patatesler birlikte verilen kürek ve 3 mm ağlı süzgeçle (patates rendesiyle) püre haline getirilecektir. 

- Bir ejektör plakası, bitmiş ürünün işlemciden çıkıp bekleme kabına veya tavasına taşınmasını sağlar. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- Uyumlu olduğu modellerden bazıları; Robot Coupe CL51, CL55, CL60, R502N, R502VV, R602N, R602VV, R652, R752VV

Robot Coupe Patates Püresi Bıçağı ROB-28208: Bu, mutfak robotunuzdan daha fazla çok yönlülük elde etmenin harika bir yoludur ve mutfak robotunuzun tüm işi sizin için yapmasına izin vererek manuel karıştırma ihtiyacını ortadan kaldırır; tek yapmanız gereken patatesleri hazırlamak ve yüklemek. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.