Poşet Ağzı Yapıştırma Makinesi SMPY50A:Şarküteriler için profesyonel poşet ağzı yapıştırma makinesi fiyatları marketlerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik poşet ağzı yapıştırma makinesi modelleri lokantalar için endüstriyel poşet ağzı yapıştırma makinesi teknik şartnamesi catering şirketlerinde kullanılan poşet ağzı yapıştırma makinesi fiyatı özellikleri poşet ağzı yapıştırma makinesi bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli poşet ağzı yapıştırma makinesi modelleri en uygun poşet ağzı yapıştırma makinesi toptan poşet ağzı yapıştırma makinesi satış listesi poşet ağzı yapıştırma makinesi fiyatlarıyla poşet ağzı yapıştırma makinesi satıcısı telefonu 0

Poşet Ağzı Yapıştırma Makinesi

Satış fiyatı 8.901,53 TL
İndirim
Açıklama

Poşet Ağzı Yapıştırma Makinesi SMPY50A

 * Sağlam ve dayanıklı aluminyum gövdesiyle 50 cm uzunluğundaki poşetleri mühürlemesi ile ön plana çıkmaktadır - Poşet ağzı yapıştırma makinesi satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Tip: Masaüstü alüminyum uzun gövdeli
* Materyal: Alüminyum
* Kapatma Genişliği: 2.80 mm
* Poşet Kalınlığı: 10 - 400 mikron - Poşet ağzı yapıştırma makinesi satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kapatma Uzunluğu: 50 cm
* Kapatma Süresi: 0.2 - 3 saniye ayarlanabilir
* Çalışma Voltajı: 220V / 50Hz
* Güç: 780 Watt - Poşet ağzı yapıştırma makinesi satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Boyutlar (En/Boy/Yük.): 35x70x24,5 cm
* Net Ağırlık: 5,2 Kg

Poşet Ağzı Yapıştırma Makinesi SMPY50A:50 cm uzunluğunda alüminyum gövdeli poşet ağzı kapatma makinası maksimum uzunluktaki poşetleri bile rahatlıkla yapıştırabilir.0.2 saniye ile 3 saniye arası ayarlanabilen kapatma süresi sayesinde 10 mikron ile 400 mikron kalınlıklardaki poşetlerde uygundur.Alüminyum materyalden imal edildiğinden paslanma sorunu ortadan kaldırılmıştır - Poşet ağzı yapıştırma makinesi satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.