Pizza Fırını Taşı Çeşitleri Üreticisi FT 51X51 PO401-402: Taş tabanlı fırınlar için profesyonel pizza fırını taşı fiyatları sanayi tipi pizza fırınlarında kullanıma uygun kaliteli ekonomik pizza fırını taşı modelleri pizzanın altını üstünü eşit pişirmek için endüstriyel pizza fırını taşı teknik şartnamesi tabanı taş olan katlı pizza fırınlarında kullanılan pizza fırını taşı fiyatı özellikleri pizza fırını taşı bakımı nasıl yapılır temizlenir pizza fırını taşı nasıl sökülür takılır değiştirilir proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından kaliteli empero öztiryakiler pizza fırını taşları modelleri alveo sgs pide lahmacun fırını taşı fabrikası üreticisinden toptan gmg kalitegaz pizza pişirme taşı satış listesi izmak lahmacun lavaş pişirim taşı fiyatlarıyla fırın taşı satıcıs

Pizza Fırını Taşı

Satış fiyatı 2.936,62 TL
İndirim
Açıklama

Pizza Fırını Taşı FT 51X51 PO401-402

Pizza Fırını Taşı FT 51X51 PO401-402:Baklava börek fırını taşları pide lahmacun fırını tuğlaları pizza pişirme fırını taban taşlarından 51x51 cm.lik bu ısıya dayanıklı özel refrakter pizza fırını taban taşının imalatı pizza pişirme fırınları fabrikası tarafından yapılmış PO401 pizza fırını taşı PO402 modeli orijinal pizza fırını taban taşı parçasıdır - Tek katlı pizza fırını taşı çift katlı pizza fırını taban tuğlası plakası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

DİKKAT:

*** Pizza fırını taşlarının takılması sırasındaki kasıntılı montaj, su dökülmesi/sıçraması benzeri ani sıcak soğuk farkları, alevle/ateşle teması ve vurma, çarpma gibi nedenlerle kırılmalar, patlamalar ve teknik sorunlar sebebiyle garantisi yoktur - Pizza fırını taşı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

*** Pizza fırını taşının kargoyla taşınması riskli olup, gönderiler balonlu naylon+strafor+kartona sarılı olarak özenle yapılmakta olduğundan kargoda oluşabilecek hasarlardan kesinlikle firmamız sorumlu değildir - Pizza fırını taşı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Pizza fırını taşının kırılma riskini daha da düşürmenin bir diğer yolu kasalama; hem kasa ücreti hem de daha fazla kargo ücretine sebebiyet vermektedir - Pizza fırını taşı imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

*** Pizza fırını taşı alımından sonra müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız sizi arayıp kasalama ücreti veya kasımpaşadaki fırın taşları bayisinden ürün teslimi hakkında bilgilendirecektir - Pizza fırını taşı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.