Patiseri Fırını MKF-3:Pastanelerde fırınlarda pasta ustalarının pastacı şeflerinin pandispanya kek kruvasan tart gibi pastane unlu mamüllerini kurutmadan ve eşit şekilde pişirebilecekleri patiseri pastane fırınıdır - Patiseri fırını satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Kullananların tavsiyesi patiseri fırını modellerinin üreticisinden satış fiyatlarıyla patiseri pastane fırını toptan fiyat listesi patiseri fırını teknik şartnamesi telefon 0212 2370749

Patiseri Fırını

Satış fiyatı 31.920,00 TL
İndirim
Açıklama

Patiseri Fırını MKF-3

Elektrik Isıtmalı Konveksiyonlu Patisseri Fırını

* 250x350 mm veya GN 2/3 x 3 tepsi kapasitesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Raf kapasitesi: 3 adet
* Raf aralığı: 70 mm
* Pişirme sıcaklığı: 250 °C Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Dış ölçüler: 56x71x51 cm
* Konveksiyon gücü: 3 kW
* Toplam güç: 3,25 kW Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Net ağırlık: 42 kg
* Brüt ağırlık: 50 kg
* Paslanmaz çelik gövde ve şase Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Termostatik kontrol
* Yüksek verimli elektrikli ısıtma sistemi
* Kullanıcı tarafından sökülebilen çift camlı kapak sistemi ile temizlik imkanı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kapağın kapatılmasıyla başlayan pişirme döngüsü
* Güvenliği sağlayan emniyet termostatı
* Temizlik kolaylığı sunan fırın kabin tasarımı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kullanıcı dostu kumanda ara yüzü
* Aydınlatma lambalı pişirme kabini
* İki yönlü fan sistemi ile kusursuz pişirme Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Su bağlantısı ile gıdaların pişirilirken nemlendirilmesi olanağı (opsiyonel)

Patiseri Fırını MKF-3:Pastane patiseri pişirme fırınlarından bu nemlendirmeli pişirme özellikli patiseri fırını termostatik kontrolü sayesinde unlu mamüllerinizi istediğiniz kıvamda, kontrollü bir şekilde pişirebilmenize imkan sağlar - Patiseri fırını satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz