Patates Köfte Fritözü TC.6FG400:Profesyonel paslanmaz çelik gövdeli fritözlerden kafelerde büfelerde kantinlerde patates köfte kızartmakta kullanılan 12 litre yağ kapasiteli tek sepetli fritözlerden bu endüstriyel patates köfte fritözü haricinde çift sepetli fritözler,elektrikle çalışan fritöz modelleri için de - Patates köfte fritözü proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli patates köfte fritözü modelleri en uygun patates köfte fritözü toptan patates köfte fritözü satış listesi patates köfte fritözü fiyatlarıyla patates köfte fritözü satıcısı telefonu 0212 2370749

Patates Köfte Fritözü

Satış fiyatı 43.908,48 TL
İndirim
Açıklama

Patates Köfte Fritözü TC.6FG400

* Ölçüler: 40x63x30 cm - Patates köfte fritözü Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 21 kg
* Güç: 7 kW
* DG sarfiyat: 0,73 m³
* Basınç: 20 mbar
* Paslanmaz çelik gövde
* Piezo Elektrik ateşlemeli pilot - Patates köfte fritözü Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* LPG ve Doğalgaz uyumlu
* Yekpare bankolu havuz
* Emniyet termostatı
* 100-180 C ısı kontrolü
* 12 lt. yağ kapasitesi
* Ayarlanabilir ayaklar - Patates köfte fritözü Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Set üstü veya dolaplı kullanıma uygundur

Patates Köfte Fritözü TC.6FG400:Profesyonel paslanmaz çelik gövdeli fritözlerden kafelerde büfelerde kantinlerde patates köfte kızartmakta kullanılan 12 litre yağ kapasiteli tek sepetli fritözlerden bu endüstriyel patates köfte fritözü haricinde çift sepetli fritözler,elektrikle çalışan fritöz modelleri için de - Patates köfte fritözü Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.