Pastane Vitrini UGR-UPR 1500 B: Pastane, kafe, restoran, otel ve yemekhanelerde kullanılan pastane vitrinidir - Pastane vitrini satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Profesyonel pastane vitrini modelleri kaliteli ekonomik pasta vitrini fiyatları sanayi tipi pastane vitrini teknik şartnamesi uygun pasta teşhir vitrini fiyatı özellikleri telefon 0212 2370749

Pastane Vitrini

Satış fiyatı 193.995,52 TL
İndirim
Kampanyalı pastane vitrini fiyatları endüstriyel pastane tipi vitrini indirim kampanyası imalatçısından en ucuz fiyatlı pastane vitrini modelleri fabrikası telefon 0212 2370750
En uygun pastane vitrini fiyatı garantisiyle kaliteli pastane vitrini çeşitleri profesyonel ve ekonomik pastane vitrini markaları pastane vitrini bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon 0212 2370751
Açıklama

Pastane Vitrini UGR-UPR 1500 B

* Genişlik: 154,3 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Derinlik: 80,5 cm
* Yükseklik: 144,5 cm
* Enerji tüketimi: 5073 kWh/Yıl Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* İklim sınıfı: 3/M2 (EN 23953'e göre)
* Soğutucu gaz: R290
* Hacim net/brüt: 495/830 (EN 23953'e göre) L Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sıcaklık aralığı: -1/+10 °C
* Cam raf: 3 adet
* Cam yapısı sayesinde maksimum ürün görünürlüğü Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayarlanabilir cam raflar
* Mükemmel aydınlatma sağlayan ve her rafta yer alan LED aydınlatma
* 3D hava akışı sağlayan fanlı dinamik soğutma sistemi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Enerji tasarrufu sağlayan elektronik termostat kontrolü
* Enerji tasarrufu sağlayan çift camlar
* Farklı tekerlek seçimleri (döner/frenli/frensiz) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kolay açılabilir ön cam sayesinde kolay temizlik
* Servis maliyetini azaltan kondanser yapısı
* Cam buğu önleyici Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Pastane Vitrini UGR-UPR 1500 B: Pasta buzdolabı modellerinden olan bu 3 adet cam rafı olan pastane vitrini -1/+10 °C sıcaklık aralığında çalışmaktadır - Pastane vitrini satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.