Paslanmaz Tel AISI 304 3MM:Sanayide kullanmak için profesyonel 304 kalite paslanmaz tel fiyatları kıvırarak kullanıma uygun kaliteli ekonomik paslanmaz çelik tel modelleri elektrik kaynağına uygun endüstriyel paslanmaz krom tel teknik şartnamesi gıdayla kullanıma uygun inox tel fiyatı özellikleri bükülebilir paslanmaz tel bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından aisi 304 kaliteli paslanmaz çubuk tellerin modelleri bükerek kullanıma en uygun paslanmaz çelik tel toptan inox paslanmaz tel satış listesi kıvrılabilir paslanmaz krom tel fiyatlarıyla medikal aletler makineler için paslanmaz tel satıcısı

Paslanmaz Tel

Satış fiyatı 166,85 TL
İndirim
Açıklama

Paslanmaz Tel AISI 304 3MM

* Paslanmaz tel nisbeten yumuşak kıvrılabilir yapıdadır - Aisi 304 paslanmaz çelik tel satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Aisi 304 kalitede olup 3 mm. kalınlığında tek damarlıdır
* Paslanmaz telden 1 adet aldığınızda 1 metre kesilerek gönderilecektir
* 1 metreden fazla alımlarda kesilmeden stok durumuna en uygun en uzun metre gönderilecektir - Aisi 304 kalite paslanmaz krom tel satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Bu paslanmaz tel çeşidi bükülebilir olduğundan yapısında çarpıklıklar olabilmektedir, dümdüz değildir
* Ayrıca metreyle paslanmaz tel değilde toptan alımlarda fazlaca kiloyla paslanmaz tel fiyat teklifi verebilmemiz için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine yazabilirsiniz - Aisi 304 inox çelik tel satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Paslanmaz Tel AISI 304 3MM:Tek damarlı inox teller sanayi tipi kıvrılabilir çelik tel çeşitlerinden paslanmaz telin üretimi aisi 304 kalitede paslanmaz krom çelikten yapılmış olup profesyonel paslanmaz teller fabrikası imalatı 3 mm kalınlığındaki ölçüsü ve  tek damarlı çubuk şeklindeki kıvrılabilir yapısıyla gıdayla temasa uygun aletlerin üretiminde kullanılan paslanmaz tel modelidir - Aisi 304 kalite 3 milimetre kalınlığında paslanmaz tel satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Fiyatları 1 metre için yazılmış olan paslanmaz telin toptan alımlara özel fiyatlı indirimli paslanmaz teller fiyat listesinden paslanmaz çelik tel fiyat teklifi verebilmemiz için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine yazınız - 304 kalite paslanmaz çubuktan bükülen yapısıyla inox tel satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.