Paslanmaz Kürdanlık Üreticileri Fabrikası OZB-4704
Özellikleri / Malzemesi 3,3x4,5 cm ölçülerinde üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Paslanmaz Kürdanlık modelleri fiyatları, toptan Paslanmaz Kürdanlık çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Paslanmaz Kürdanlık Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Paslanmaz Kürdanlık Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Paslanmaz Kürdanlık Kullanışlı ekonomik

Paslanmaz Kürdanlık

Satış fiyatı 86,25 TL
İndirim
Açıklama

Paslanmaz Kürdanlık OZB-4704

Tek kürdanlık Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 3,3x4,5 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Paslanmaz Kürdanlık fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Paslanmaz Kürdanlık modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Paslanmaz Kürdanlık fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Paslanmaz Kürdanlık alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.