Paralı Su Satış Otomatı MBUFE:Spor salonları için profesyonel şişe su otomatı modellerindendir.Üretimi kaliteli yapıldığından avmlerde kullanıma uygun su otomatı fiyatları ekonomiktir.Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi su otomatı fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu parayla çalışan su otomatı bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir çalıştırılır sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır.Paralı su satış otomatıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli paralı su satış otomatları modelleri en uygun paralı meyve suyu otomatı toptan paralı su satış makinesi satış listesi paralı meşrubat otomatı fiyatlarıyla paralı su satış otomatı üretimi parayla çalışan su makinesi satışı

Paralı Su Satış Otomatı

Satış fiyatı 227.653,56 TL
İndirim
Açıklama

Paralı Su Satış Otomatı MBUFE

 Paralı su satış otomatının özellikleri;

* Para ile çalışan modelidir 
* Ölçüleri: 79x96x180 cm
* Ağırlık: 270 kg
* Arıza - Log kayıt tutma özelliği Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Yüksek performans mikroişlemci kontrollü MDB  Protokol Desteği
* 2 Farklı tek hat üzerinden haberleşme girişi (1wire - tek hatlı sensör için)
* 2 RS485 bağlantı noktası (IR Ürün Sensörü ve Diğer Uygulamalar)
* Bootloader ile Yazılım Güncelleme (el terminali ya da bilgisayar ile)
* Yüksek Veri saklama kapasiteli EEPROM ile Ayar, İstatistik ve LOG Kayıtlarının Flash Memory saklanması
* Zorlamaya karşı 120 db. ALARM donanımlı 
* Mekanik sistem ile satış otomatının iç kısımlarına erişimin engellenmesi
* Sağlam dizayn ve güvenilir kilit mekanizması ile ekstra dayanıklılık ve kilitli para kutusu
* Haneli Güvenlik Kodu ile Menü Erişimi (2 Farklı Kod cihaz sahibi admin/operatör)
* Yetkisiz kapak açılmasında 120 db sesli alarm veren otomatik satış makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Vandalizm önleyici çıtalı kanat korumaları (sağ/sol)
* Yetkisiz uzun süre açılan ürün alma kapağı alarmı 
* Standart 6 raf 54 adet ürün satış imkanı 
* Power led aydınlatmalı çift katmanlı temperli Low-E Argen gazlı vitrin camı
* Ayarlanabilir aydınlatma ve kolay kullanıcı arayüzlü grafik LCD ekran rahatlığı
* Dokunmatik tuş takımı, kolay Türkçe kullanıcı arayüzü ve kontrol menüsü
* Uluslararası normlar, CE uygunluk ve ISO 9001:2015 KYS üretim standardı
* Ürün Sensör ile güvenilir çalışma. Düşmeyen ürünün tespiti - 2 ardışık tekrar düşürme girişimi ile devam ya da para iadesi özelliği ile ürün satışını durdurma, vandalizmin önüne geçilmesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* BITE (Built-in Test Equipment) ile otomatik problem tespit ve gelişmiş hata uyarı sistemi. Giderilemeyen problemler için LCD ekranda uyarı mesajları
* Tarih/Saat Fonksiyonu ve Zaman Ayarlı Fiyatlandırma özelliği (Happy Hour)
* Programlanabilir Zaman Ayarlı Ekonomi Modu çalışma (Güç Tasarruf) ile düşük sarfiyat 
* Elektronik termostat kontrolü ve Enerji Tasarruflu Soğutma Özelliği ile uzun ömürlü kullanım
* Kolay ürün fiyatı programlama özelliği
* Gelişmiş Motor Oto Kontrol Sistemi 
* Sessiz ve titreşimsiz çalışma

* Toplu yaşam alanlarında hazır içecek verme makinası olarak kullanılan bu profesyonel paralı su satış otomatı 2 yıl garantili satılmakta olup, paralı su otomatı yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal paralı su satış otomatı telefonu yedek parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Paralı Su Satış Otomatı MBUFE:Otomatik satış makineleri jetonlu içecek otomatları paralı meşrubat makinaları modellerinden bu ürün 79*96*180 cm olup 230 V 50 Hz elektrikle çalışan 50 W beklemede 450 W çalışma esnasında elektrik çeken 270 kg ağırlığındaki paralı su satış otomatının imalatı profesyonel paralı yiyecek içecek satış makinaları fabrikası üretimi paralı su satış otomatıdır. Paralı su satış otomatını spor salonlarında su ve enerji içecekleri satış otomatı fabrika hastane tipi içecek satış otomatı sinemalar okullar için otomatik içecek satış makinesi tiyatro metro istasyonu tipi paralı su satış otomatı otobüs terminalleri için otomatik satış makinası avm gar tipi içecek satış otomatı olarak tüketimin yoğun olduğu bölgelerde kullanıma uygundur. Ayrıca elinizde böyle bir paralı su satış otomatı var ve arızalıysa veya paralı su satış otomatının bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli paralı su satış otomatı tamircilerinden oluşan teknik servisimizde paralı su satış otomatı bakımını, onarılacak paralı su satış otomatı tamirini servisini yaptırabilir, paralı su satış otomatı yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel paralı su satış otomatı bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.