Palex Streç Film Aparatı PAL-3514-3 Özellikleri / Malzemesi Mikro streç aparatı 35 cm 1500 mt büyük Beyaz olarak üretilmiştir. Endüstriyel Palex Streç Film Aparatı imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Mikro streç aparatı 35 cm 1500 mt büyük modelleri fiyatları, toptan Palex Streç Film Aparatı çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Palex Streç Film Aparatı Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Palex Streç Film Aparatı Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Palex Streç Film Aparatı Kulla

Palex Streç Film Aparatı

Satış fiyatı 323,40 TL
İndirim
Açıklama

Palex Streç Film Aparatı PAL-3514-3

Mikro streç aparatı 35 cm 1500 mt büyük  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Mikro streç aparatı 35 cm 1500 mt büyük
Beyaz olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Palex Streç Film Aparatı fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Palex Streç Film Aparatı modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Palex Streç Film Aparatı fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Palex Streç Film Aparatı alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.