Öztiryakiler Fırın Çeşitleri Bayisi OIFNE 6060: Oteller için profesyonel öztiryakiler fırın fiyatları restoranlarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik öztiryakiler marka fırın modelleri yemekhaneler için endüstriyel öztiryakiler fırın teknik şartnamesi kafelerde kullanılan öztiryakiler fırın fiyatı özellikleri öztiryakiler fırın bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Kaliteli öztiryakiler fanlı poğaça fırını modelleri kek pasta pişirmeye en uygun öztiryakiler motorlu fırın toptan elektrikli öztiryakiler ekmek fırını satış listesi öztiryakiler tezgah üstü fırın fiyatlarıyla öztiryakiler kurabiye fırını satıcısı telefo

Öztiryakiler Fırın

Satış fiyatı 33.541,20 TL
İndirim
Açıklama

Öztiryakiler Fırın OIFNE 6060

* Ölçüler: 60x60x61 cm - Öztiryakiler fırın satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 28 kg
* Model: Elektrikli
* Gerilim: 230 V / NPE 50/60 Hz
* Güç: 3 kW - Öztiryakiler fırın satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Öztiryakiler fırının içinin imalatı 430 kalite paslanmaz krom çelikten yapılmıştır
* Çıkarılabilen kızakları sayesinde 3 farklı raf seviyesinde pişirme işlemi yapılabilmektedir
* GN 1/1 tepsiler kullanılabilir
* Fırın bölümünde ayrı ayrı kontrol edilebilen arka ısıtıcılar mevcuttur - Öztiryakiler fırın satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 3 konumlu şalter ile arka ısıtıcı, üst ısıtıcı ve arka ve üstü ısıtıcı beraber konumlarında çalıştırabilmektedir
* Isı izolasyonunu arttırmak için 40 mm kalınlığında paslanmaz çelik fırın kapısı kullanılmıştır
* Fırın içi sıcaklığını kontrol eden 50-300 C thermostat sistemi sayesinde ısı kontrolü yapılabilmektedir

Öztiryakiler Fırın OIFNE 6060:Öztiryakiler marka elektrikle çalışan bu paslanmaz çelik sanayi tipi fırın haricinde diğer Öztiryakiler marka fırın modelleri için de - Öztiryakiler fırın satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.