Otel Tipi İkram Tepsisi Üreticisi PROTRAY 2014TP: Otellerin odalarında misafirlerine çay, kahve ve su ikramında kullandıkları hoş geldin tepsisi, modern ve estetik tasarımı, işlevselliğiyle tercihlerinde ilk sırada yer almaktadır - Otel tipi ikram tepsisi proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından kaliteli otel tipi ikram tepsileri modelleri otel tipi plastik ikram tepsisi fabrikası fiyatı üreticisinden toptan otel tipi ikram tepsileri satış listesi otel tipi ikram tepsisi fiyatlarıyla otel tipi ikram tepsisi satıcısı kampanyalı

Otel Tipi İkram Tepsisi

Satış fiyatı 988,69 TL
İndirim
Açıklama

Otel Tipi İkram Tepsisi PROTRAY 2014TP

* Gövde; ABS - Otel tipi ikram tepsisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sabit bölmeler; kettle tabanı ve elektrik kablosu
* Hareketli bölmeler; fincan tepsisi / çay-kahve-şeker bölmesi - Otel tipi ikram tepsisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ürün ölçüleri; 350x380x77 mm
* Kutu ölçüleri; 400x360x80 mm - Otel tipi ikram tepsisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kutu ağırlığı; 1.5 kg

Otel Tipi İkram Tepsisi PROTRAY 2014TP: Otellerin odalarında misafirlerine çay,kahve ve su ikramında kullandıkları hoşgeldin tepsisi modern ve estetik tasarımı,işlevselliğiyle tercihlerinde ilk sırada yer almaktadır - Otel tipi ikram tepsisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.