Otel Kat Temizlik Arabası AOR-1410 K:Oteller için profesyonel otel kat temizlik arabası fiyatları otellerde temizlikte kullanıma uygun kaliteli ekonomik otel kat temizlik arabası modelleri için endüstriyel otellerde kullanılan otel kat temizlik arabası fiyatı özellikleri otel kat temizlik arabası bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
En kaliteli paslanmaz servis arabaları tepsi toplama arabası otel kat servis arabası çöp toplama arabası flambe arabası ahşap servis arabalarının tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749

Otel Kat Temizlik Arabası

Satış fiyatı 24.462,90 TL
İndirim
Açıklama

Otel Kat Temizlik Arabası AOR-1410 K

* Ölçüler: 55x90/145x130 cm - Otel kat temizlik arabası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Elektrostatik boyalı dkp profil iskelet
* Mdflam gövde
* 5 bölümlü üst buklet kutusu
* Katlanabilir yan kollar - Otel kat temizlik arabası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kilitli kapak
* Çarpma lastiği
* İkisi frenli, dört adet hareketli tekerlek

Otel Kat Temizlik Arabası AOR-1410 K:Otellerde temizlik yapmakta kirli ve temiz çamaşırları nevresimleri taşımakta kullanılan bu tekerlekli tekerlekli ve kapaklı model otel kat temizlik arabası haricinde farklı model kat temizlik arabalarımız için de - Otel kat temizlik arabası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.