Motorlu Tam Otomatik Portakal Sıkma Makinası Musluksuz TOP2:Kafelerde taze sıkma portakal suyu hazırlamakta kullanılan tam otomatik model motorlu portakal sıkma makinası okul kantinlerinde portakal nar greyfurt sıkmak için motorlu tam otomatik portakal sıkma makinası musluksuz satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
En kaliteli otomatik kollu motorlu tam otomatik portakal sıkma makinalarının tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749

Motorlu Tam Otomatik Portakal Sıkma Makinası Musluksuz

Satış fiyatı 326.194,00 TL
İndirim
Açıklama

Motorlu Tam Otomatik Portakal Sıkma Makinası Musluksuz TOP2

* Ölçüler: 62x50x99 cm - Motorlu tam otomatik musluksuz portakal sıkma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sıkma portakal çapı: 65-80 mm
* Sıkma kapasitesi dakikada 28 portakal
* Musluksuz model direkt dolum - Motorlu tam otomatik musluksuz portakal sıkma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Otomatik portakal sıkma makinası 220V 50 Hz. elektrikle çalışır
* Motor gücü 0.5 Hp
* Motor koruma termikli
* Otomatik portakal sıkma makinası emniyet şalterli - Motorlu tam otomatik musluksuz portakal sıkma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 48 kg
* Otomatik portakal sıkma makinasında yuvarlatılmış köşeler
* Ergonomik ve hijyenik dizayn - Motorlu tam otomatik musluksuz portakal sıkma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Portakal sıkma makinasının parçaları temizlik için kolay sökülebilir ve bulaşık makinesinde yıkanabilirdir

Motorlu Tam Otomatik Portakal Sıkma Makinası Musluksuz TOP2:Motorlu tam otomatik portakal sıkma makinası sepeti üzerine doldurduğunuz portakalları kendisi sıkıldıkça aşağıya alır,ortadan ikiye böler ve portakalın bir yarısını bir tarafta diğer yarısını diğer tarafta sıkarak taze sıkılmış portakal suyunu boşaltma boğazı altındaki bardağa boşaltır - Motorlu tam otomatik musluksuz portakal sıkma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz