Mini Set Üstü Ocak EM021-LPG:Ekonomik paslanmaz mini set üstü ocak fiyatları üreticisinden endüstriyel inox krom mini set üstü ocak modelleri dayanıklı sanayi tipi inoks çelik mini set üstü ocak teknik şartnamesi Telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Fabrikasından en kaliteli mini set üstü ocak modelleri en uygun mini set üstü ocak toptan mini set üstü ocak satış listesi mini set üstü ocak fiyatlarıyla mini set üstü ocak satıcısı telefonu 0212 2370749

Mini Set Üstü Ocak

Satış fiyatı 7.032,00 TL
İndirim
Açıklama

Mini Set Üstü Ocak EM021-LPG

* Ölçüler: 32x27x14 cm - Mini set üstü ocak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 6 kg
* Enerji: 21 MB
* Güç: 9,70 KW
* Paslanmaz çelikten imal edilmiştir - Mini set üstü ocak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Rahat kullanılabilen ergonomik tasarım
* Yüksek kalori sağlayan bekler kullanılmaktadır
* Döküm üst ızgaralıdır

Mini Set Üstü Ocak EM021-LPG:Tüp gazla çalışan bu mini model set üstü ocak lokantalarda ofislerde yemek pişirmekte kullanılan üst ızgarasının imalatı dökümden yapılmış tek gözlü paslanmaz mini set üstü ocaktır - Mini set üstü ocak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz