Mikserli Dondurma Tezgahı UGR-UDM 40 C4D:Dondurmasını kendi yapıp satan pastanelerde dondurmacılarda kullanıma uygun mikserli dondurma tezgahıdır - Mikserli dondurma tezgahı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Kullananların tavsiyesi mikserli dondurma yapma tezgahı modellerinin üreticisinden satış fiyatlarıyla mikserli dondurma satış tezgahı toptan fiyat listesi mikserli dondurma tezgahı teknik şartnamesi telefon 0212 2370749

Mikserli Dondurma Tezgahı

Satış fiyatı 650.978,64 TL
İndirim
Açıklama

Mikserli Dondurma Tezgahı UGR-UDM 40 C4D

* Muhafaza Kova Hacmi (Kare Kova): 112 lt Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Çevirme Kazanı Hacmi: 12 lt
* Bir Çevirmede Dondurma Üretim Miktarı: 10 lt
* Besleme Gerilimi: 380/50 V/Hz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Genişlik: 282 cm
* Derinlik: 72 cm
* Yükseklik: 165 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Miksersiz Dış Boyutlar (GxDxY): 720x1180x865 mm
* Soğutucu Gaz: R404A
* 380 V / 50 Hz salamuralı soğutma sistemi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sağlığa uygun krom çevirme kazanı
* Paslanmaz krom nikel sacdan üretilen üst banko, iç hazneler, hazne kapakları
* Dikdörtgen ve yuvarlak gözlü muhafaza seçenekleri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* İsteğe bağlı olarak ön bölümdeki alana ışıklı pano ekleyebilme (Ürün fiyatı farklılık göstermektedir)

Mikserli Dondurma Tezgahı UGR-UDM 40 C4D:Hem dondurmayı yapıp hem de servis edebileceğiniz bu mikserli dondurma tezgahı ile tek seferde 10 litreye kadar dondurma alabilirsiniz - Mikserli dondurma tezgahı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.