Medikal Derin Dondurucu EF300:Sanayi tipi medikal aşı ilaç kan muhafaza dolaplarından endüstriyel tip plazma saklama plazma muhafaza kullanılan derin donduruculardan bu medikal derin dondurucu haricinde diğer aşı ilaç kan plazma dondurucularımız ve dolaplarımız için de - Medikal derin dondurucu proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli medikal derin dondurucu modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370750

Medikal Derin Dondurucu

Satış fiyatı 251.232,62 TL
İndirim
Açıklama

Medikal Derin Dondurucu EF300

- Soğutma Sistemi; Sabit veya Üflemeli - Medikal derin dondurucu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Sıcaklık Sensörü; PT 100
- Kapasite(lt); 300 - Medikal derin dondurucu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Çalışma Aralığı C°; -20 C° / - 40 C°
- Soğutma Gazı; R404A - Medikal derin dondurucu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Alarm Sistemi; Görsel & İşitsel
- İzolasyon(CFC içermeyen poliüretan blok)mm; 100 - Medikal derin dondurucu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Raf Sistemi; 5 Adet Cr-Ni Raf
- Kontrol Sistemi; Mikro İşlemci - Medikal derin dondurucu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Termal Yazıcı & USB Ops.
- Güç Değerleri; 220 V - 50 Hz - Medikal derin dondurucu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- İç Yüzey Yapısı; Paslanmaz Çelik
- Dış Yüzey Yapısı; Epoksi - Polyester Elektrostatik - Medikal derin dondurucu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Boyalı Paslanmaz Çelik Saç
- Dış Ölçüler GxDxY mm; 595x655x1990 - Medikal derin dondurucu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Brüt Ağırlık(kg); 165
- Net Hacim(lt); 300 lt - Medikal derin dondurucu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Dış Palet Ölçüleri GxDxY mm; 605x700x2010
- Sabit ya da üflemeli seçeneği ile - Medikal derin dondurucu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Cihazın dış yüzeyi paslanmaya karşı dayanıklı elektrostatik boyalı galvaniz saç ve iç yüzeyi krom nikel saç malzemeden yapılmıştır
- Cihaz 195-230 V/50 Hz şebeke gerilimi ile çalışmaktadır - Medikal derin dondurucu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Cihazın kapı sistemi ısıtma yüzeyli ve sızdırmazlık sağlayan manyetik contalı, yüksek yoğunlukta üretilmiş poliüretan dolgulu yalıtıma sahiptir
- Cihaz soğutma sistemi Direct Freeze teknolojisi kullanılarak üretilmektedir - Medikal derin dondurucu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Soğutma serpantinleri raf altına yerleştirilmektedir
- Dolap içi raf sistemi paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir, hava sirkülasyonunu hızlandıran ergonomide dizayn edilmiştir - Medikal derin dondurucu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Derin dondurucu izolasyonu, yüksek yoğunlukta elde edilmiş poliüretan malzeme ile sağlanmaktadır
- Derin dondurucu sessiz ve sarsıntısız çalışmaktadır - Medikal derin dondurucu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Dolap kabin içi aydınlatması LED sistemi ile sağlanmaktadır
- Dolap üzerinde kullanıcı dostu mikro işlemcili dijital kontrol paneli kullanılmıştır - Medikal derin dondurucu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Bu sistem 30 gün boyunca verileri hafızasında saklayabilmektedir
- Dolap sıcaklık bilgisinin, istenildiğinde bilgisayar ortamına aktarımını sağlayan RS 232 port bulunmaktadır - Medikal derin dondurucu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Cihaz kontrol panelinde, otomatik olarak şarj edilen akümülatör sistemi mevcuttur
- Bu sistem olası elektrik kesintilerinde 72 saat süreyle dijital kontrol paneli ve termal yazıcının çalışmaya devam etmesini sağlamaktadır - Medikal derin dondurucu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Dolap çalışırken alt ve üst sıcaklık limitleri aşıldığında, cihazın kapısı açık kaldığında, elektrik kesintisi ya da düşük voltaj sorunu yaşandığında cihaz görsel ve işitsel ikaz sinyali ile uyarı vermektedir
- Derin dondurucunun soğutma sistemi ve izolasyon sistemi ozon tabakası için zararlı CFC gazı içermemektedir - Medikal derin dondurucu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Cihaz üzerinde kolay taşınabilirliği sağlayan iki adet stoplu ve iki adet sabit tekerlek bulunmaktadır

Medikal Derin Dondurucu EF300:Sanayi tipi medikal aşı ilaç kan muhafaza dolaplarından endüstriyel tip plazma saklama plazma muhafaza kullanılan derin donduruculardan bu medikal derin dondurucu haricinde diğer aşı ilaç kan plazma dondurucularımız ve dolaplarımız için de - Medikal derin dondurucu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.