AEC10:Burada sergilenen bütün kahve cezveleri diğer sıradan basit cezveler gibi değildir, güvenlikle ilgili en küçük bir tehlikeniz olmaz, kahvenizi pişirme esnasında metal kaşık veya benzerlerini kullanabilirsiniz, Rezistanslıdırlar, rezistansları tabanda plak
En kaliteli espresso türk kahvesi neskafe otomatları paralı kahve makinalarının tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749

--Maral Elektrikli Çelik Kahve Cezvesi

Satış fiyatı 9.999.999,00 TL
İndirim
Açıklama

MARAL ELEKTRİKLİ ÇELİK CEZVE AEC 10 Şık Modern Kahve Cevzesi

MARAL ELEKTRİKLİ ÇELİK CEZVE AEC 10 Modern Türk Kahvesi Pişirme Cevzesi

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Türk Kahvesi Yapma Cezvesinin Çalıştığı Şebeke Gerilimi: 230 V / 50 hz.
Türk Kahvesi Yapma Cezvesinin Harcadığı Güç: 900 W
Türk Kahvesi Yapma Cezvesinin Aşırı Isınmaya Karşı Koruması: Isıtıcı altında bi-metal kontaklı termostatladır
Türk Kahvesi Yapma Cezvesinin Hazne Kapasitesi : 0.4 Lt (maximum seviyeye kadar).
Türk Kahvesi Yapma Cezvesinin Pişirme süresi: 2 dakika (maximum)
Türk Kahvesi Yapma Cezvesinin Ağırlığı : 570 g
Türk Kahvesi Yapma Cezvesinin Boyutları : Çap: 106 mm. Yük.: 140 mm.
Türk Kahvesi Yapma Cezvesinin Kablo boyu : 110 cm

Türk Kahvesi Yapma Cezvesi; 4 fincan Türk Kahvesini maksimum 2 dk.’da hazırlar
Türk Kahvesi Yapma Cezvesi İhtiyaç duyduğunuzda yaklaşık yarım litre suyu 2 dk.’da kaynatır
Türk Kahvesi Yapma Cezvesinde Kaynar su ile çay, poşet çay yapabilirsiniz.
Türk Kahvesi Yapma Cezvesinde Granül meyve özü, kakaolu sıcak içecek hazırlayabilir hatta isterseniz yumurta da pişirebilirsiniz.
Türk Kahvesi Yapma Cezvesi Diğer kahve cezveleri gibi değildir; KESİNLİKLE ELEKTRİK CARPMAZ!...
Türk Kahvesi Yapma Cezvesinin Güvenliği tamdır. METAL KAŞIK kullanabilirsiniz.

Türk Kahvesi Yapma Cezvesi 2 yıl garantili
Türk Kahvesi Yapma Cezvesinde 15 yıl yedek parça bulundurma garantisi vardır.
NOT: Aksan; sürekli Türk Kahvesi Yapma Cezvesi geliştirme nedeniyle, kahve cezvelerinin, şekil, görünüm ve teknik değişiklik hakkını saklı tutar. (Üretici firma Bayıner vasıtasıyla)

Böyle Bir Türk Kahvesi Yapma Cezveniz Zaten Var ve Arızalı ise Teknik Servis İçin Arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Türk Kahvesi Yapma Cezvesi çok kullanışlı ve kolay kullanabilirlik ile kahve yapma işlerinizde otomatik ve verimli çalışma sunar. Düzenli ve otomatik çalışan suyu ısıtma sistemi ile kahve pişerken lezzet ve aroması kaybolmadan çıkar. Buradaki kahve yapma makinaları hijyenik ve hızlı kahve yapımında çok yararlı cihazlardır. İhtiyacınız halinde yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.... Arayınız  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Burada sergilenen bütün kahve cezveleri diğer sıradan basit cezveler gibi değildir, güvenlikle ilgili en küçük bir tehlikeniz olmaz, kahvenizi pişirme esnasında metal kaşık veya benzerlerini kullanabilirsiniz, Rezistanslıdırlar, rezistansları tabanda plaka şeklinde olup dayanıklıdır. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Dikkat:Fiyatı yazılı olmayan bu ürün stoklarımızda mevcut değildir. Satışı yapılan stoklu ürünlerimizi aşağıda görselleri olan ürünleri tıklayarak inceleyebilirsiniz