Makarna Haşlama Makinası TC.6ME400:Set üstü makarna haşlama makinaları sepetli endüstriyel makarna haşlayıcılarından 8 litrelik makarna haşla haznesi olan elektrikle çalışan set üstü makarna haşlama makinası modeli olup 15 kg. ağırlığındadır - Makarna haşlama makinası satışı proje@mutfakmalzemeleri.com 40*63*30 cm ölçüsündeki makarna haşlama makinasının imalatı paslanmaz çelik kasalı, 6 kw.lık hareketli kaynatma rezistansı, kaliteli ısı ayar termostatı, 30 ile 120 derece arası pişirme derecesi ayarlayabilme ve monofaze elektrikle çalışacak şekilde endüstriyel makarna haşlama makinaları fabrikasında yapılmış CE belgesi olan orijinal makarna haşlama-süzdürme sepetli makarna haşlama makinası çeşididir - Makarna haşlama makinası satışı proje@mutfakmalzemeleri.com Set üstü makarna haşlama makinasının saatteki ortalama elektrik tüketimi kullanıma bağlı olmakla birlikte ortalama 3 kwdır - Makarna haşlama makinası satışı proje@mutfakmalzemeleri.com 2 yıl garantisi olan endüstriyel makarna haşlama makinası satışı haricinde arızalı makarna haşlama makinası tamiri set üstü makarna haşlama makinası bakımı ve makarna haşlama makinası arızalı yedek parçalarının değişimini tecrübeli makarna haşlama makinası tamircisi teknik servisimizde yapıyoruz - Makarna haşlama makinası satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Makarna Haşlama Makinası TC.6ME400:Set üstü makarna haşlama makinaları sepetli endüstriyel makarna haşlayıcılarından 8 litrelik makarna haşla haznesi olan elektrikle çalışan set üstü makarna haşlama makinası modeli olup 15 kg. ağırlığındadır - Makarna ha

Makarna Haşlama Makinası

Satış fiyatı 28.380,00 TL
İndirim
Açıklama

Makarna Haşlama Makinası TC.6ME400

Kafeterya Tipi Makarna Haşlayıcısı

 * Makarna haşlama makinası çelik gövdelidir - Makarna haşlama makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Hareketli ısıtıcı rezistansları sayesinde kolayca temizlenebilen makarna haşlama makinası hijyeniktir

 * Makarna haşlama makinasının haşlama havuzu yekpare olup üzerinde makarna suyunu boşaltmak için tahliye vanası vardır - Makarna haşlama makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 30-120 derece arasında ayarlanabilir makarna pişirme ısısıyla istenilen kıvamda lezzetli makarnaları haşlarsınız 

 * Makarna haşlama makinası ayarlanabilir ayaklarıyla konulduğu tezgahta sağlam durur - Makarna haşlama makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Set üstünde kullanmak için üretimi yapılmış makarna haşlama makinası uzun ömürlüdür

* Mutfaklarda profesyonel makarna haşlama makinası olarak kullanılan bu profesyonel 8 lt.lik 4 sepetli makarna haşlama makinası 2 yıl garantili satılmakta olup, profesyonel makarna haşlama makinası yedek parçaları (rezistansı,termostatı,makarna süzme sepeti,tahliye vanası,kablosu v.b. profesyonel makarna haşlama makinası parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal profesyonel makarna haşlama makinası yedek parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ayrıca elinizde böyle bir profesyonel makarna haşlama makinası var ve arızalıysa veya makarna haşlama makinasının bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli profesyonel makarna haşlama makinası tamircilerinden oluşan teknik servisimize profesyonel makarna haşlama makinası bakımını profesyonel makarna haşlama makinası tamirini servisini yaptırabilir, profesyonel makarna haşlama makinası yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel makarna haşlama makinası bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Makarna Haşlama Makinası TC.6ME400:Set üstü makarna haşlama makinaları sepetli endüstriyel makarna haşlayıcılarından 8 litrelik makarna haşla haznesi olan elektrikle çalışan set üstü makarna haşlama makinası modeli olup 15 kg. ağırlığındadır - Makarna haşlama makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 40*63*30 cm ölçüsündeki makarna haşlama makinasının imalatı paslanmaz çelik kasalı, 6 kw.lık hareketli kaynatma rezistansı, kaliteli ısı ayar termostatı, 30 ile 120 derece arası pişirme derecesi ayarlayabilme ve monofaze elektrikle çalışacak şekilde endüstriyel makarna haşlama makinaları fabrikasında yapılmış CE belgesi olan orijinal makarna haşlama-süzdürme sepetli makarna haşlama makinası çeşididir - Makarna haşlama makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Set üstü makarna haşlama makinasının saatteki ortalama elektrik tüketimi kullanıma bağlı olmakla birlikte ortalama 3 kwdır - Makarna haşlama makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 2 yıl garantisi olan endüstriyel makarna haşlama makinası satışı haricinde arızalı makarna haşlama makinası tamiri set üstü makarna haşlama makinası bakımı ve makarna haşlama makinası arızalı yedek parçalarının değişimini tecrübeli makarna haşlama makinası tamircisi teknik servisimizde yapıyoruz - Makarna haşlama makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.