Lokma Makinası LM:Saray lokma tatlısı dökmek için profesyonel lokma makinası fiyatları kullanıma izmir lokması çıkarmaya uygun kaliteli ekonomik lokma dökme makinası modelleri izmir lokma dökmek için endüstriyel lokma makinesi teknik şartnamesi saray lokması tatlısı çıkarmada kullanılan lokma tatlı makinası fiyatı özellikleri duvar tipi lokma makinası bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli lokma dökme makinaları modelleri saray lokma tatlısı dökmeye en uygun lokma makinası toptan lokma tatlısı çıkarma makinası satış listesi lokma makinası fiyatlarıyla duvar tipi tezgahlı izmir lokması dökme makinası satıcısı tele

Lokma Makinası

Satış fiyatı 45.884,07 TL
İndirim
Açıklama

Lokma Makinası LM

 - Hamur hazneye doldurulur - Lokma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Ayar vidasıyla istenen lokma boyu ayarlandıktan sonra dakikada 300 adet lokma dökülebilmektedir

 - Hamur kızgın yağa dökülmeli ve hamurun makineden çıkış ağzı ile yağ arasındaki mesafe 8 cm olmalıdır - Lokma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Tencere içindeki kızgın yağın seviyesi ise en az 15 cm olmalıdır

 - Hamur bittikten sonra temizlik için yan kısımdaki vida gevşetilerek çıkartılabilir - Lokma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Kapasite; 8kg

 - Motor Gücü; 0,18 / 220V - Lokma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Ağırlık; 15kg

 - Ölçüler; 30x60x55 - Lokma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Dikkat!!! Bu ürün fiyatı ayaklı tek kafa fiyatıdır

Lokma Makinası LM:Endüstriyel tip lokmacı lokma yapma kafalarından kazanlarından olan bu lokma makinası son derece kaliteli sağlam ve güvenilirdir - Lokma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.