Krema Şanti Mikseri MKY430U:Sanayi tipi krema şanti çırpma mikserlenden endüstriyel kullanım için krema şanti mikserlerinden bu 60 litrelik krema şanti mikseri pastanelerde pasta krema şantisini çırpmakta tatlı imalathenelerinde krema şantiyi karıştırmada kullanılmaktadır - Krema şanti mikseri proje@mutfakmalzemeleri.com
Krema Şanti Mikseri:Sanayi tipi krema şanti çırpma mikserlerinden endüstriyel kullanım için krema şanti mikserlerinden bu 60 litrelik krema şanti mikseri pastanelerde pasta krema şantisini kullanılmaktadır - Krema şanti mikseri satışı 0212 2370749

Krema Şanti Mikseri

Satış fiyatı 116.004,21 TL
İndirim
Açıklama

Krema Şanti Mikseri MKY430U

60lt Planet Mikser 3 Hızlı 380V

- Yaklaşık 60lt kapasite - Krema şanti mikseri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- 3 farklı hız seçeneği
- 3 aparat (çırpma-karıştırma-yoğurma) - Krema şanti mikseri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Kazan ve tüm aparatlar paslanmaz çelik
- Kolay sökülebilir, kazan yukarı aşağı hareket eder - Krema şanti mikseri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- 30 dakikalık zaman saati
- Kazan boyutu: ø430 mm h:450 mm - Krema şanti mikseri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- 1.1-1.5-1.85 kw, 380 V
- Makine Ölçüleri: 60x87x115 cm - Krema şanti mikseri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Paket Ölçüleri: 80x103x136 cm – 263 kg

Krema Şanti Mikseri MKY430U:Sanayi tipi krema şanti çırpma mikserlenden endüstriyel kullanım için krema şanti mikserlerinden bu 60 litrelik krema şanti mikseri pastanelerde pasta krema şantisini çırpmakta tatlı imalathenelerinde krema şantiyi karıştırmada kullanılmaktadır - Krema şanti mikseri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.