Konik Buz Kovası OZB-6504
Özellikleri / Malzemesi restaurantlar için buz sunum kovası 10,50x10,50 cm ölçülerinde üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Buz Kovası modelleri fiyatları, toptan Konik Buz Kovası çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Konik Buz Kovası Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Konik Buz Kovası Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Konik Buz Kovası Kullanışlı ekonomik endüstriy

Konik Buz Kovası

Satış fiyatı 285,39 TL
İndirim
Açıklama

Konik Buz Kovası OZB-6504  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konik Buz Kovası (izolesiz) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 10,50 cm

Derinlik: 10,50 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Konik Buz Kovası fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Konik Buz Kovası modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Buz Kovası fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Konik Buz Kovası alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.