Kollu Patates Dilimleme Makinası Üreticisi AKPD10: Tezgah üstüne bağlayarak kullanmak için profesyonel kollu patates dilimleme makinası fiyatları kafelerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik kollu patates dilimleme makinası modelleri birahaneler için endüstriyel kollu patates dilimleme makinası teknik şartnamesi set üstünde az miktarda çubuk patates çıkartmak için kullanılan kollu patates dilimleme makinası fiyatı özellikleri Telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Kafe büfe ve ev kullanımlarına uygun kollu parmak patates çıkarma makinalarının en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749

Kollu Patates Dilimleme Makinası

Satış fiyatı 6.431,04 TL
İndirim
Açıklama

Kollu Patates Dilimleme Makinası AKPD10

Ev Tipi Patates Dilimleme Makinesi - Kollu Patates Dilimleme Makinası 

 * Gün içersinde fazla parmak şeklinde dilimlenmiş patates ihtiyacı olmayan küçük büfe ve kafelerde veya evlerde pratik ve zahmetsiz olarak patates dilimlemek için üretilen bu kollu parmak patates dilimleme makinası; Ergonomik yapısıyla az yer kaplar ve ufak çaplı patates dilimleme işlemlerinizi hızlı ve seri bir şekilde halletmenizi sağlar.Gıdaya uygun olarak üretimi yapılan bu patates dilimleme makinasının temizliği oldukça kolaydır. - Küçük kafe büfe dönerciler ve ev kullanımları için kollu parmak patates dilimleme makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Dış gövdesi alüminyumda üretilen kollu dilimleme makinası hafiftir ve az yer kaplar 

 * Bu makinayı kabuğu soyulmuş patatesleri 9x9 mm ebatlarında dilimlemede kullanabilirsiniz - Küçük kafeler büfeler dönerciler ve ev kullanımları için kollu parmak patates dilimleme makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Presin içindeki kesici bıçakları paslanmaz çelikten imal edilmiştir - Küçük kafeler büfeler dönerciler ve ev kullanımları için kollu parmak patates dilimleme makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Parmak patates dilimleme makinası ev tipi kullanımlara uygun olarak üretilmiştir

 * Kollu patates dilimleme makinası 2 yıl garantili olarak satılmakta olup, patates dilimleme makinası yedek parçaları (bıçağı,itme kolu v.b. parmak patates dilimleme parçası) 15 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal kollu parmak patatedilimleme makinası yedek parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  * Ayrıca elinizde böyle bir kollu patates dilimleme makinası var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı var diyorsanız; tecrübeli patates dilimleme makinası tamircilerinden oluşan teknik servisimize makinalarınızın tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Kollu patates dilimleme makinası servisi-tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kollu parmak patates dilimleme makinasıyla ilgililer:kollu dilimleme makinası,parmak patates dilimleme makinesi,ev tipi dilimleme,kollu patates dilimleme,patates dilimleme presi,patates kesme makinası,patates dilimleme,patates dilimleme makinesi,parmak patates presi,parmak patates çıkarma, - Küçük kafeler büfeler ve ev kullanımları için kollu parmak patates dilimleme makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kollu Patates Dilimleme Makinası AKPD10:Az miktarlarda hızlı ve seri olarak parmak patates çıkarma işlemlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu küçük kollu parmak patates dilimleme makinası daha çok ev kullanımlarına ve küçük çaplı gıda işletmelerine uygun olarak üretilmiştir.Alüminyumdan imal edilen gövdei sayesinde hafif ve ergonomik olan bu dilimleme makinesinin temizliği ve bakımı oldukça kolaydır.Kollu patates dilimlme makinası 2 yıl gerçek garantiyle müşterilerimize sunulmaktadır - Küçük kafeler büfeler ve ev kullanımlarına uygun kollu parmak patates dilimleme makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.