Köfteci Mangalı MB17-1P:Köfteciler için profesyonel paslanmaz köfteci mangalı fiyatları kömür közünde köfte pişirmeye uygun kaliteli kendinden davlumbazlı ekonomik köfteci mangalı modelleri mangalda köfte pişirmek için endüstriyel köfteci ızgarası teknik şartnamesi balık ekmek yapmada kullanılan kömürlü balık mangalı fiyatı özellikleri et tavuk pişirmek için kömürlü köfteci ızgarası fabrikası krom çelik köfteci mangalı bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli köfteci mangalları modelleri köz kömürde köfte pişirmeye en uygun köfteci mangalı toptan paslanmaz köfteci mangalı satış listesi inox köfte et balık tavuk mangalı ızgarası fiyatlarıyla çelik davlumbazlı köfteci mangalı satıcısı

Köfteci Mangalı

Satış fiyatı 35.620,20 TL
İndirim
Açıklama

Köfteci Mangalı MB17-1P

Kömür Mangallı Kebapçı Köfteci Balıkçı Izgarası - Köfteci Mangalı

 * Kebapçılarda dürümcülerde balıkçılarda köftecilerde et ve et mamüllerini ızgara yapmak için kullanılan kendinden davlumbazlı kömürle pişirme yapan kebapçı ızgarasının imalatı 304 kalite paslanmaz çelikle yapılmıştır - Kömür Mangallı Kebapçı Köfteci Balıkçı Izgarası Satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kömürlü davlumbazlı köfteci mangalının yüksekliği ayarlanabilir rotil ayakları vardır

 * Davlumbazlı köfteci mangalının duvara gelen tarafı kapalı olup üzerinde paslanmaz davlumbazı vardır - Kömür Mangallı Kebapçı Köfteci Balıkçı Izgarası Satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Köfteci mangalının üzerinde köfte pişirmeye uygun tek parçalı ızgara olup sipariş esnasında bildirilmesi kaydıyla balık-tavuk-dürüm-köfte pişirmeye uygun ızgaraları ile imalatı yapılabilir

 * Ölçüleri 750x600x1050 mm olup ağırlığı 90 kg.dır - Kömür Mangallı Kebapçı Köfteci Balıkçı Izgarası Satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Paslanmaz çelik köfteci ızgarası haricinde özel ölçülü krom balıkçı ızgarası çelik köfteci ızgaralarının inoks kebap ocaklarının (1,2,3,4 ızgaralı) bakır çağ kebabı ocaklarının ocakbaşı ızgarasının da imalatını yapıyoruz. İmalatçısından 1-1,5-2-2,5-3 metrelik her ölçüde endüstriyel et-balık-tavuk-köfteci mangalı imalatı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Dikkat:Üzeri davlumbazlı olan kömürlü köfteci tipi ızgaranın fotoğrafı ana hatları ile temsili olup, sadece ölçü farkından kaynaklı resim değişikliği vardır - Kömür Mangallı Kebapçı Köfteci Balıkçı Izgarası Satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Köfteci Mangalı MB17-1P:Paslanmaz Kebapçı Izgaraları Bakır İşlemeli Köfteci Mangalları Ocakbaşları İçin İşlemeli Bakırdan Ocakbaşı Izgarası Kömürlü Balıkçı Izgaraları Et Balık Tavuk Kokoreç Pişirme Ocakları bölümündeki kömürlü köfteci mangalını kömürlü kebapçı ızgarası davlumbazlı ocakbaşı ocağı krom çelik tavuk balık mangalı olarak kullanabilirsiniz. İmalatçısından özel ölçülü inoks çelik-bakır-krom et-tavuk-balık-köfte-kebap mangalı üretimi yapılmaktadır - Kömür Mangallı Kebapçı Köfteci Balıkçı Izgarası Satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.