Kitchenaid Mutfak Şefi 5KSM175PSEOB:Profesyonel kitchenaid mutfak şefi modelleri kaliteli ekonomik kitchenaid mutfak şefi fiyatları sanayi tipi kitchenaid mutfak şefi uygun fiyatlı kitchenaid mutfak şefi fiyatı özellikleri telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Kalitesiyle dünyaca ünlü kitchenaid mutfak şefi modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370759

--Kitchenaid Mutfak Şefi

Satış fiyatı 10.499.998,95 TL
İndirim
Açıklama

Kitchenaid Mutfak Şefi 5KSM175PSEOB

* Elektrik Gücü(W); 300 - Kitchenaid mutfak şefi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Motor Tipi; AC(Alternatif Akım - Direct Drive)
* Gerilim(V); 220 - 240 - Kitchenaid mutfak şefi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Frekans(Hz); 50/60
* Maksimum Dönüş Hızı; 220 - Kitchenaid mutfak şefi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Minimum Dönüş Hızı; 58
* Hız Kontrol Tipi; Hibrit Elektronik - Kitchenaid mutfak şefi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ürünün Yüksekliği(mm); 360
* Ürünün Genişliği(mm); 240 - Kitchenaid mutfak şefi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ürünün Derinliği(mm); 370
* Net Ağırlık(kg); 10,4 - Kitchenaid mutfak şefi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Brüt Ağırlık(kg); 12,1
* Önerilen Azami Un(g); 1.000 - Kitchenaid mutfak şefi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Yumurta Akı(yumurta); 12
* Çırpılmış Krema(l); 1 - Kitchenaid mutfak şefi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kek(kg); 2,7
* Ekmek Hamuru(Sert Maya Hamuru)(kg); 2 - Kitchenaid mutfak şefi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Patates Püresi(kg); 3,2
* Kurabiyeler(Standart 5,1 cm)(adet); 108 - Kitchenaid mutfak şefi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Yemek Kitabı; Var
* KitchenAid mikseri, geçtiğimiz yüzyılın başında, ev mutfaklarında kullanılmak amacıyla Amerika'da hayata geçirilmiştir - Kitchenaid mutfak şefi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Yüksek performans ve dayanıklılık için tasarlanan Artisan Stand Mikser, sürekli bir iyileştirme, geliştirme ve inovasyon süreci ile oluşturuldu
* Benzersiz profesyonel tasarımı ile adeta bir uzvunuz haline gelir, hayal gücünüzü, becerilerinizi geliştirerek kendinizi yemek pişirme yoluyla ifade edebilmenizi sağlar ve her seferinde gerçek anlamda özel bir yemek oluşturmanıza yardımcı olur - Kitchenaid mutfak şefi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Artisan serisi stand mikserlerde olduğu gibi, bu model de yörüngesel dönme hareketi sayesinde mükemmel havalandırma ile verimli karıştırma için idealdir
* Stabilite, düşük enerji tüketimi ve az ses, üstün mühendislik tasarımı, doğrudan tahrikli motorun faydalarıdır - Kitchenaid mutfak şefi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Bu mikserin sağlamlığı ve dayanıklılığı tamamen metal esaslı yapısına dayanmaktadır
* Artisan Stand mikserinizi gerçek anlamda bir mutfak yardımcısına dönüştürecek olan bir dizi opsiyonel aksesuardır - Kitchenaid mutfak şefi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Bunları power hub (Güç merkezi) kapağı ile mikserinize takarak iş yükünüzü azaltabilirsiniz
* Bu aksesuarlar ile kıyma hazırlayabilir, makarna açabilir ve kesebilir, küçük ile büyük miktarlarda malzemeleri karıştırabilirsiniz - Kitchenaid mutfak şefi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kitchenaid mutfak şefinin standart ekipmanları:
* 4.8L Paslanmaz Çelik Kase
* 3L Paslanmaz Çelik Kase
* Çırpma Teli - Hafif Karışımları Çırpma ve Havalandırma Aleti
* Düz Çırpıcı - Yoğun Karışımları Çırpma Aleti
* Hamur Çengeli – Mayalı Hamurlar ve Makarna Hamuru Karıştırma Aleti
* Dökme Koruması
* Esnek Kenarlı Çırpıcı

Kitchenaid Mutfak Şefi 5KSM175PSEOB:Pasta kreması çırpmakta sos karıştırmakta hamur yoğurmakta kullanılan endüstriyel mutfak şeflerinden bu Kitchenaid Mutfak Şefi 4,8 litre kapasiteli haznesiyle son derece kullanışlı ve pratik bir mutfak şefidir - Kitchenaid mutfak şefi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.