Kırık Buz Makinesi KS 100/15:Balıkçılar için profesyonel kırık buz makinesi fiyatları barlarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik kırık buz makinesi modelleri oteller için endüstriyel kırık buz makinesi teknik şartnamesi fırınlarda hamur soğutmak için kullanılan kırık buz makinesi fiyatı özellikleri kırık buz makinesi bakımı temizliği nasıl yapılır telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Barlar için kırık buz makinesi imalatçısından en kaliteli kırık buz makinesi modelleri balıkçılara en uygun kırık buz makinesi toptan kırık buz makinesi satış listesi balıkçı gemisi tipi kırık buz makinesi fiyatlarıyla

Kırık Buz Makinesi

Satış fiyatı 126.132,93 TL
İndirim
Açıklama

Kırık Buz Makinesi KS 100/15

 * Gıdaları sergilemede ve kokteylde kullanılır
 * Suyu emen sistem olduğundan kuru buz vermektedir
 * Paslanmaz çelikten imal edilmiştir
 * Fanı önde olduğundan dar alanda çalışabilir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Kolay kurulum ve bakım
 * Düşük su tüketimi
 * Enerji tasarrufu
 * Ayaklar: 40-50 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Üretim kapasitesi: 24 saat / 100 kg
 * Saklama kapasitesi: 15 kg
 * Soğutma tipi: hava soğutmalı
 * Voltaj: 230 V / 50 Hz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Güç tüketimi: 700 W
 * Gaz tipi: R 452A
 * Net ağırlık: 58 kg
 * Paket ağırlığı: 65,5 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Net ölçüler-ayak hariç: 500 x 670 x 696 mm
 * Paket ölçüleri: 580 x 750 x 850 mm


* Yemek sunumları ve kokteyllerde kullanılan kırık buzu elde eden bu kırık buz makinesi 2 yıl garantili satılmakta olup, profesyonel kırık buz makinesi yedek parçaları (sensörü, redüktör motoru, karıştırma çarkı, hortumu v.b. kırık buz yapma makinesi parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak kırık buz makinesi yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal kırık buz makinesi yedek parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.


* Ayrıca elinizde böyle bir kırık buz makinesi var ve arızalıysa veya bar tipi kırık buz makinesinin bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli kırık buz makinesi tamircilerinden oluşan teknik servisimize kırık buz makinesi bakımını tamirini servisini yaptırabilir, kırık buz makinesi yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Kırık buz makinesi bakımı, onarımı, servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kırık Buz Makinesi KS 100/15:Bar tipi otel tipi kırık buz yapma makinesi modelleri endüstriyel buz makinaları çeşitlerinden kırık buz yapma makinesinin imalatı üretimi son derece kullanışlı ve kaliteli elektronik sistemli olarak yapılmıştır. Bu sanayi tipi kırık buz makinesini restoranlarda yemek sunumları için büyük kafelerde kokteyl için kırık kuru buz yapmakta kullanabilirsiniz - Kırık buz makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.