Karlı Meyve Suyu Şurubu Karışık Meyvalı Hazır Buzlu İçecek AMŞ8:Profesyonel karlı buzlu şerbetlik konsantresi çeşitleri kaliteli ekonomik karlı buzlu şerbetlik konsantresi fiyatları otellerdeki açık büfelere uygun karlı buzlu şerbetlik konsantresi teknik şartnamesi bütün markalardaki granita buzlaş makinelerinde kullanıma uygun buzlaştırmaya elverişli karlı buzlu şerbetlik konsantresi fiyatı özellikleri telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli karlı buzlu şerbetlik konsantreleri çeşitleri granita slush makinelerine en uygun karlı buzlu şerbetlik konsantresi toptan karlı buzlu şerbetlik konsantresi satış listesi karlı buzlu şerbetlik konsantresi fiyatlarıyla karlı buz

Karlı Meyve Suyu Şurubu Karışık Meyvalı Hazır Buzlu İçecek

Satış fiyatı 1.963,58 TL
İndirim
Açıklama

Karlı Meyve Suyu Şurubu Karışık Meyvalı Hazır Buzlu İçecek AMŞ8

Karlı Buzlu Meyve Suyu Soğutucuları İçin Karışık Meyve Aromalı Meyve Suyu Şurubu

Bu karışık meyve aroması içeren meyve suyu şurubu konsantresi; karlamaç makineleri konsantresi, granita meyve suyu konsantresi, buzlaş makinaları şurubu olarak kullanılan karlı buzlu şerbeti soğutucusu konsantresidir - Karışık meyve aromalı karlı buzlu makinesi konsantresi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Karışık meyve suyu konsantresi yoğunlaştırılmış sıvı şurup şeklindedir
1 ölçek meyve suyu şurubuna 9 ölçek su ilave edilerek içime/karlı buzlaş makinasında kullanılacak hale getirilir
Karışım meyve suyu aromalı konsantreyi karsambaç makinesinde kullanacaksanız, 1 e 9 karışım esnasında 1 litrede süt ilave etmeniz halinde daha lezzetli, kıvamlı bir karlı buzlu frozen içeceği elde edebilirsiniz. Süt karıştırmanız şart olmayıp ürünün lezzeti zaten tamdır
Soğuk olarak her türlü limonata-şerbet makinesinde kullanmaya; vişne limon suyu soğutucusu konsantresi, buzlu şerbetlik şurubu, granita makinesi konsantresi olarak kullanıma uygundur - Karışık meyve aromalı karlı buzlu makinesi konsantresi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Karışık meyve aromalı granita makinesi içeceği buzdolabında soğutulduktan sonra doğrudan bardakla içilerek de tüketilebilir

Ayrıca pasta ve dondurma sosu olarak; sulandırmadan da kullanılabilir
Konsantre meyve suyu aromalı içecek olduğundan çökme yapabilir, içmeden önce kesinlikle çalkalayınız
Depolama esnasında serin ve kuru yerde muhafaza ediniz - Karışık meyve aromalı karlı buzlu makinesi konsantresi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Soğuk olarak içmek için üretimi yapılmıştır, doğrudan güneş ışığından koruyunuz..

Hazır karışık meyve tatları veren meyve aromalı buzlu şerbetlik konsantreleri 5 litrelik bidonlarda ambalajlıdır.
DİKKAT: Buzlu şerbetlik mevye suyu konsantreleri özel üretim olup 100 bidondan aşağı satılmamaktadır
Satın alma yaptığınızda; dilerseniz 100 bidonluk karlı buzlu meyve suyu aromalı konsantre siparişiniz 50'şer bidonluk 2 çeşit meyve suyu şurubu harmanlanarak teslim edilebilir.

Ayrıca bu ürünü soğutarak satış imkanını veren şerbetlikler, buzlaşmasını sağlayarak koyu kıvamlı buzlu içecek haline getiren karlı buzlu şerbetlik makinası satın almak için; sol taraftaki bağlantı seçeneklerinden Şerbetlikler, Ayranlıklar bölümünü tıklayınız veya arayınız - Karışık meyve aromalı karlı buzlu makinesi konsantresi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı yapılan diğer meyve suyu aromalı konsantre çeşitleri; Ahududulu Üzümlü Çilekli Kavunlu Portakallı Elmalı Kayısılı Şeftalili Böğürtlenli Muzlu Egzotik Mevyalı Kivili Limonlu Karadutlu Vişneli Narlı Ananas aromalı içecek konsantreleri şeklinde sunulmaktadır.

Karlı Meyve Suyu Şurubu Karışık Meyvalı Hazır Buzlu İçecek AMŞ8:Şerbetliklerde ve karlı buzlu makinalarda kullanılan Hazır Karışık Meyva Suyunun içerisinde çeşitli meyve suyu aromaları nefis bir karışım haline getirilerek kullanılmıştır. Tadı son derece mükemmel olup müşterilerinizin zevkle içeceğine emin olabilirsiniz - Karışık meyve aromalı karlı buzlu makinesi konsantresi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.