Kapaklı Pizza Pişirme Tepsisi A 694 32K: İmalatı profesyonel dayanıklı endüstriyel kapaklı pizza pişirme tepsisi modellerindendir. Üretimi kaliteli-dayanıklı yapıldığından kapaklı pizza pişirme tepsisi fiyatları ekonomiktir proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından kaliteli kapaklı pizza pişirme tepsileri modelleri uygun kapaklı pizza tepsisi fabrikası fiyatı üreticisinden toptan pizza tepsisi satış listesi pizza pişirme tepsisi fiyatlarıyla kapaklı pizza pişirme tepsisi satıcısı kampanyalı

Kapaklı Pizza Pişirme Tepsisi

Satış fiyatı 927,83 TL
İndirim
Açıklama

Kapaklı Pizza Pişirme Tepsisi A 694 32K

 * Ölçü: 32 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kalınlık: 0,7 mm

 * Yükseklik: 3,8 cm

 * Kapasite: 2,64 lt Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Sac pizza tava

 * Alüminize çelik gövde

 * Düz taban Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Siyah non-stick 2 kat

 * Alüminyum kapak

Kapaklı Pizza Pişirme Tepsisi A 694 32K: 32 cm kapaklı pizza pişirme tepsisi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.