Kaliteli Gazlı Döner Ocağı ACGD5:CE belgeli Döner makinası modelleri içerisindeki bu döner ocağının kullanımı gayet kolay olup,otomatik çakmakları vasıtasıyla elinizi yakmadan kolayca radyanları ateşlersiniz,döner pişirme esnasında yanmış gazlar döner etiyle temasta olmaz.Bu yüzden döner kebaplarınız hem lezzetli hem de sağlıklı olarak üretilmiş olur.Döner ile yanıcı radyanların arasındaki cam çok özel bir cam olup kolay deforme olmaz uzun yıllar hizmet verir - İhtiyaçlarınızda proje@mutfakmalzemeleri.com
En kaliteli döner ocaklarının ce belgeli cam radyanlı gazlı elektrikli motorluların tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749

Kaliteli Gazlı Döner Ocağı

Satış fiyatı 45.432,12 TL
İndirim
Açıklama

Kaliteli Gazlı Döner Ocağı ACGD5

Radyanlarının Önü Camlı Gazlı Döner Ocağı Gazlı Camlı Döner Makinası

Camlı Döner Makinesinde Döner Pişirme Radyanı 5 Adet
Camlı Döner Makinesinde Yüksekliği 107,5 cm
Camlı Döner Makinesinde Genişliği 55 cm
Camlı Döner Makinesinde Derinliği 67 cm
Camlı Döner Makinesinde Ağırlığı 34.5 kg

Camlı Döner Makinasında Gaz Gücü     Lpg Tüp 15,15 Kw - Ng Doğalgaz 13,90 Kw
Camlı Döner Makinasında Gaz Tüketimi Lpg Tüp 1,194 Kg/H - Ng Doğalgaz 1,445 m3/H
Camlı Döner Makinasında Verimli Pişirilebilecek Toplam Döner Kapasitesi 80 kg ila 100 kg Döner Eti

Pişirici Radyanların Bloğuyla Döner Etinin arasında ROBAX Color S termal camı vardır
Gerekli olan bütün güvenlik önlemleri alınmış olup, Döner Ocağı CE belgesine sahiptir.
Manyetik ateşleme sistemiyle radyanları otomatik olarak ateşlersiniz.
Gaz musluklarının tamamı emniyet ventillidir, bu nedenle döner ocağının kullanımı gayet güvenlidir
Koyacağınız döner miktarına göre ayarlanabilir döner şişi
Elektrikli Döner Ocağı; Paslanmaz Çelik gövdeli AISI-304 Kalitede Cr-Ni Metaldir, Paslanmazdır

Hijyenik yapısı, gerekli olan emniyet tedbirlerinin alınmış olmasıyla uzun ömürlü ve kullanışlı bir cihazdır.
Ergonomik ve şık dizaynlıdır,

Yaygın servis ağıyla 2 yıl garantilidir
15 yıl yedek parça bulundurma garantisi vardır.

Not: Aksan; sürekli ürün geliştirme sebebiyle, cihaz üzerindeki teknik özellik, görünüm ve şekil değişikliği hakkını saklı tutar.

Arızalı gazlı döner makinanız, gazlı döner ocağınıza tamir bakım servis çağırmak için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Bu emniyetli tüp gazlı veya doğalgazlı döner kebap makinesinde; Döner Büfeleri, Döner lokantaları, iskender kebapçılar nefis döner kebabı yapabilir, müşterilerine sunabilirler.

Tüp Gazla veya Doğalgazla çalışan bu döner ocağının yanıcı radyanlarının önündeki özel cam vasıtasıyla pişirme esnasında hem döner radyanından çıkan ateş doğrudan döner etine nüfuz etmez hemde dönerden pişme esnasında sıçrayan yağların radyanlara ulaşmaması sebebiyle ağır yanık yağ kokuları oluşmaz, radyanlarınızın ömrü daha uzun olur. Doğrudan pişen dönere nüfuz etmeyen radyanların yanmaları sonucu oluşturduğu zehirli gazlar üst taraftan dışarı attığından insan sağlığına zararı olduğu söylenen ve bazı belediyelerce kullanımı yasaklanan normal gazlı döner ocaklarının doğurabileceği kötü sonuçlardan bu döner ocağıyla sakınmış olursunuz. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kaliteli Gazlı Döner Ocağı ACGD5:CE belgeli Döner makinası modelleri içerisindeki bu döner ocağının kullanımı gayet kolay olup, otomatik çakmakları vasıtasıyla elinizi yakmadan kolayca radyanları ateşlersiniz, döner pişirme esnasında yanmış gazlar döner etiyle temasta olmaz. Bu yüzden döner kebaplarınız hem lezzetli hem de sağlıklı olarak üretilmiş olur. Döner ile yanıcı radyanların arasındaki cam çok özel bir cam olup kolay deforme olmaz uzun yıllar hizmet verir. İhtiyaçlarınızda Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.