Haznesiz İkinci El Limonata Vişne Ayran Makinesi REMTA ST18 2.EL: Karıştırarak soğutan limonata ayran soğutma makinelerindendir. Özellikle ayranı devamlı çalkaladığından ayran dibine çökmez, homojen kalır. Temiz kullanılmış bir makinedir. Fotoğrafta görüldüğü gibi sadece kasadır, kavanozu yoktur. Kebapçılarda lahmacuncularda soğuk ayran vermeye uygundur. İkinci el meyve suyu-vişne-limon-ayran soğuk içecek makinası içerisindeki meşrubatı ayranı döndürerek karıştırır soğuk tutar proje@mutfakmalzemeleri.com
Tamircisinden kaliteli ikinci el limonata ayran soğutma makinaları modelleri 2.el remta vişne ayran soğutucusu fabrikası fiyatı topkapıda üreticisinden toptan kullanılmış remta st18 tek kavanozlu meyve suyu soğutma makinesi alanlar satanlar fiyatları lis

Haznesiz İkinci El Limonata Vişne Ayran Makinesi

Satış fiyatı 10.800,00 TL
İndirim
Açıklama

Haznesiz İkinci El Limonata Vişne Ayran Makinesi REMTA ST18 2.EL

* Temiz kullanılmış meşrubat-ayran soğuk içecek soğutma makinalarındandır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Karıştırma mekanizmasıyla içerisine konulan ayranı veya limonatayı karıştırarak soğutur

* Üzerine koyulacak kavanozun üretimi 7 litre kapasitelidir

* 2. el remta limon ayran soğutma makinesinin fiyatına kavanozu dahil değildir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ürün fotoğrafında görüldüğü gibi; haznesiz, karıştırıcısız, sadece alt kasa olarak teslim edilecektir

* Elinde komple kavanozu, damlalığı olan, alt makine grubu arızalı; soğutmayan, karıştırıcısı çalışmayan müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaya uygundur

* DİKKAT: 2. El kullanılmış ürünler; teknik servisimizde bütün kontrolleri yapılmış ve tamamen normal çalışır durumda kargoya veya şahsınıza teslim edilen cihazlar olup GARANTİSİ YOKTUR Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

   Fakat ücreti karşılığında limonata ayran soğutucularının yedek parçalarını kuruluşumuzdan tedarik edebilir, dilerseniz tamirini-bakımını teknik servisimizde yaptırabilirsiniz. Yani remta şerbetlik ve ayranlıkların parçasını bulma ve tamircisi sorununuz olmaz. Meyve suyu soğutucusu teknik tamirini yapan yetkili servisi yazışma adresi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ayrıca sıfır olarak ve 2 yıl garantisi olan sıfır remta limonata ayran meyve suyu vişne soğutucularının satışını da yapıyoruz;  diğer ürün çeşitlerimiz arasında bulabilirsiniz. Bilgi için yazınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Haznesiz İkinci El Limonata Vişne Ayran Makinesi REMTA ST18 2.EL: Kullanılmış çalkalamalı vişne ayran soğutucularından bu limonata soğutucusunun imalatı kaliteli remta meyve suyu ayran soğutma makineleri fabrikasınca üretimi yapılmış profesyonel çay bahçeleri, büfeler ve kafeler için ayran şerbet soğutan ayranlık ya da şerbetlik olan kullanılabilen bir makinedir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.