İkinci El Kar Buz Makinası İEKBM 500 KG:Balık kasalamaları için profesyonel ikinci el kar buz makinası fiyatları balıkçılarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik sahibinden ikinci el kar buz yapıcı modelleri balık halleri için 500 kiloluk endüstriyel ikinci el kar buz makinası teknik şartnamesi fırınlarda kızışan hamuru soğutmada kullanılan talaş şeklinde kırık buz yapan kullanılmış buz makinası fiyatı özellikleri fırıncılar balıkçılar için 2.el kar buz makinası bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Teknik servisinden az kullanılmış kar buz makinaları modelleri temiz ikinci el kar buz makinası toptan 500 kiloluk 2.el kar buz makinası fiyatlarıyla sahibinden ikinci el kar buz makinası yedek parçaları listesi ikinci el kar buz makinası satışı

İkinci El Kar Buz Makinası

Satış fiyatı 162.614,40 TL
İndirim
Açıklama

İkinci El Kar Buz Makinası İEKBM 500 KG

  İkinci el kar buz makinası teknik özellikleri;

* Enerji: 220V - 240V - 50 Hz - Fırın-balıkçı tipi kinci el kar buz makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Güç: 1700 w

* Ağırlık: 70 kg

* Gaz: R404A - Fırın-balıkçı tipi kinci el kar buz makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Mpa max: 0,6

* Kapasite: 24 saat / 500 kg

* Ce belgelidir - Fırın-balıkçı tipi kinci el kar buz makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Bu ikinci el buz makinası kar buz üretmektedir

* DİKKAT: 2. El kullanılmış ürünler; teknik servisimizde bütün kontrolleri yapılmış ve tamamen normal çalışır durumda kargoya veya şahsınıza teslim edilen cihazlar olup GARANTİSİ YOKTUR. Fakat ücreti karşılığında yedek parçalarını kuruluşumuzdan tedarik edebilir, dilerseniz tamirini-bakımını teknik servisimizde yaptırabilirsiniz. Yani kar buz makinası yedek parça ve makina tamircisi sorununuz olmaz. Makine yedek parçası ve teknik tamir servisi telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Kullanılmış buz makineleri bölümündeki bu 2. el buz makinesi haricinde 2 yıl garantisi olan hiç kullanılmamış yeni parmak buz küp buz gibi farkı modellerde buz makinesi satışımız da vardır. Sıfır buz makinesi çeşitleri 10 kiloluk buz makinesi 20 kiloluk buz makinesi 30 kiloluk buz makinesi 40 kiloluk buz makinesi 50 kiloluk buz makinesi 100 150 200 300 kiloluk buz makinesi modelleridir - Fırın-balıkçı tipi kinci el ve sıfır kar buz makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İkinci El Kar Buz Makinası İEKBM 500 KG:Balıkçı teknesi buz makineleri fırın tipi hamur soğutucu buz makinaları modellerinden bu ürün az kullanılmış izmak marka 1700 watt gücünde günlük 500 kilo kar buz üretme kapasiteli ce belgeli ikinci el kar buz makinasıdır - İkinci el kar buz makinası satışı 3614581 Bu ikinci el kar buz makinasını balıkçı teknelerinde fırınlarda balık hallerinde kullanımı uygundur - Fırın-balıkçı tipi kinci el kar buz makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.