İkili Çorbalık Sosluk IKS2:Kaliteli ve ucuz bir çorba kazanı arıyorsanız,bu termostatlı çorba kazanı,kesintisiz çorba satabileceğiniz bir makina...2 ayrı hazneli,16 lt.kapasiteli çorbalık sosluk satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli ikili çorbalık sosluk modelleri en uygun ikili çorbalık sosluk toptan ikili çorbalık sosluk satış listesi ikili çorbalık sosluk fiyatlarıyla ikili çorbalık sosluk satıcısı telefonu 0212 2370749

İkili Çorbalık Sosluk

Satış fiyatı 10.502,86 TL
İndirim
Açıklama

İkili Çorbalık Sosluk IKS2

* 2 Kazanlı Elektrikli Çorba Kazanı - İkili çorbalık sosluk Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Elektrikli çorba kazanı paslanmaz çelik imalatlıdır
* Çorba kazanı üzerinde 2 ayrı çorba haznesi vardır - İkili çorbalık sosluk Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Her bir haznenin kapasitesi 8 lt, olup çorba kazanı toplam 16 lt.liktir.Ürün ölçüleri 59x36x33cm'dir
* Üzerindeki termostat ile çorba kazanı içerisindeki çorbanın sıcaklığını ayarlayabilirsiniz - İkili çorbalık sosluk Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 2 gözlü elektrikli çorba kazanı ergonomik ve şık görünümlü dış yapısıyla her türlü mekana uyum sağlar
* Elektrikli çorba kazanının; termostatı, rezistansı yedekparça deposu stoklarında daima mevcuttur - İkili çorbalık sosluk Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İkili Çorbalık Sosluk IKS2:Kaliteli ve ucuz bir çorba kazanı arıyorsanız,bu termostatlı çorba kazanı,kesintisiz çorba satabileceğiniz bir makina...2 ayrı hazneli,16 lt.kapasiteli çorbalık sosluk satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.