Electrolux Giyotin Bulaşık Makinesi 505100:Giyotin bulaşık makinesi otellerde, yemekhanelerde, restoranlarda kullanılan son derece kaliteli, dayanıklı, güvenilir giyotin bulaşık makinesidir. Giyotin bulaşık makinesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için ya da bu giyotin bulaşık makinesi haricinde diğer bulaşık makinesi modellerimizle ilgili de bize ulaşabilirsiniz - Giyotin bulaşık makinesi proje@mutfakmalzemeleri.com
Giyotin bulaşık makinesi otellerde, yemekhanelerde, restoranlarda kullanılan son derece kaliteli, dayanıklı, güvenilir giyotin bulaşık makinesidir

Electrolux Giyotin Bulaşık Makinesi

Satış fiyatı 185.842,80 TL
İndirim
Açıklama

Electrolux Giyotin Bulaşık Makinesi 505100

 * Kapasite; 40 sepet/saat - Giyotin bulaşık makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Elektrik Bağlantısı; 1.440 tabak/saat

 * Güç; 9,9 kW - Giyotin bulaşık makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ölçüler(mm); 746x755x1549 mm

 * Net Ağırlık(kg); 106 - Giyotin bulaşık makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Her döngüde yalnızca 2 litre su ihtiyacı. Dolayısıyla düşük enerji, su, deterjan, parlatıcı tüketimi                    

 * Elektronik kumanda paneli, dijital göstergeler - Giyotin bulaşık makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.               

 * IP25 koruma sistemi ile 6 mm’den büyük canlılara ve katı cisimlere karşı koruma                    

 * Döngülere giyotin kaldırılarak anında müdahale edebilme imkanı - Giyotin bulaşık makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.                   

 * Durulama suyu sıcaklığı: 84 °C        

 * Yüksek performans modunda 3 programlı: 45 / 84 / 150 sn, Hijyen modunda 3 programlı 57/84/150 sn - Giyotin bulaşık makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.         

 * Otomatik kendini temizleme döngüsü

Electrolux Giyotin Bulaşık Makinesi 505100:Giyotin bulaşık makinesi otellerde, yemekhanelerde, restoranlarda kullanılan son derece kaliteli, dayanıklı, güvenilir giyotin bulaşık makinesidir. Giyotin bulaşık makinesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için ya da bu giyotin bulaşık makinesi haricinde diğer bulaşık makinesi modellerimizle ilgili de bize ulaşabilirsiniz - Giyotin bulaşık makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.