Sıcak Süt Otomatı AV09:Bu gazla çalışan sıcak süt otomatı toplu tüketim için kullanıma uygundur.sıcak süt otomatı özel model muslukları ile ergonomik kullanım sağlar.Bu gazlı sıcak süt otomatı otellerde restoranlarda lokantalarda kafelerde yemekhanelerde kullanıma uygundur - sıcak süt otomatı proje@mutfakmalzemeleri.com
Gazlı Sıcak Süt Otomatı:Bu gazla çalışan sıcak süt otomatı toplu tüketim için kullanıma uygundur.Gazlı sıcak süt otomatı özel model muslukları ile ergonomik kullanım sağlar.Bu gazlı sıcak süt otomatı otellerde restoranlarda lokantalarda kafelerde yemekha

Sıcak Süt Otomatı

Satış fiyatı 6.017,90 TL
İndirim
Açıklama

Sıcak Süt Otomatı AV09

 * Sıcak süt otomatı 12 litre kapasiteli olup,304 kalite krom paslanmaz çelikten üretilmiştir - Sıcak süt otomatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Bu sıcak süt kazanı benmari sistemli olup 3300 Watt 0,30KG/H gücündedir - Sıcak süt otomatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *Sıcak süt kazanının ölçüleri 385x420x480mm dir - Sıcak süt otomatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sıcak Süt Otomatı AV09:Sıcak süt otomatı toplu tüketim için kullanıma uygundur.Sıcak süt otomatı özel model muslukları ile ergonomik kullanım sağlar.Bu sıcak süt otomatı otellerde restoranlarda lokantalarda kafelerde yemekhanelerde kullanıma uygundur - sıcak süt otomatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.