Gazla Çalışan Fritöz EMP.6FG010:Endüstriyel kızartma fritözü modellerinden olan bu gazla çalışan fritöz son derece kaliteli sağlam ve güvenilirdir - Diğer gazla çalışan fritöz modelleri proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli gazla çalışan fritözlerin modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370750

Gazla Çalışan Fritöz

Satış fiyatı 35.897,48 TL
İndirim
Açıklama

Gazla Çalışan Fritöz EMP.6FG010

 - 400x635x285 mm - Gazla çalışan fritöz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Ağırlık; 25 kg

 - Net m3; 0.11 - Gazla çalışan fritöz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Güç kw; 7

 - Kapasite; 10 lt - Gazla çalışan fritöz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Lpg ve Ng ile çalışabilme özelliği

 - Magnet emniyet ventilli musluklar - Gazla çalışan fritöz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Paslanmaz çelik sepetler

 - Tahliye musluğu ile emniyetli yağ boşaltma - Gazla çalışan fritöz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Limit termostat

 - Kolay temizlenebilir ve hijyeniktir - Gazla çalışan fritöz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Paslanmaz çelik gövde

Gazla Çalışan Fritöz EMP.6FG010:Endüstriyel kızartma fritözü modellerinden olan bu gazla çalışan fritöz son derece kaliteli sağlam ve güvenilirdir - Diğer gazla çalışan fritöz modelleri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.