Gaz Musluğu M.D036.01: Sanayi tipi tüp gazlı kuzine musluğu, gazlı kuzine ve ocaklar haricinde; gazlı salamander ızgaralara, gazlı döner ocaklarına, gazla çalışan yer ocaklarına, set üstü ocaklara, gazla çalışan pasta börek fırınına, gazlı pizza fırınına, gazlı benmarilere ve
İmalatçısından kaliteli gazlı kuzine gaz açma kapama muslukları modelleri gazlı endüstriyel yer ocağı döner makinesi gaz musluğu fabrikası fiyatı üreticisinden toptan sanayi tipi gazlı kuzine ızgara gaz kesme verme vanası satış listesi gazlı kuzine fiyat

Sanayii Tipi Gazlı Kuzine Musluğu Lpg Tüp Doğalgaz İçin Musluk

Satış fiyatı 486,49 TL
İndirim
Açıklama

Sanayii Tipi Gazlı Kuzine Musluğu Lpg Tüp için Endüstriyel Kuzine ve Ocak Gaz Açma Kapama Vanası MUSLUK TÜP M.D036.01 

Sarı Malzemeden imal edilmiştir,
Lpg Tüple çalışan bütün cihazlara uyumludur,
Giriş nipeli üzerinde olup,
Gaz Musluğunun çıkışı 1/4 bakır boruya göre uyumludur.
Gaz musluğuna, gaz açma kapama düğmesi dahildir.
Gaz musluk düğmesi metal malzemeden imal edilmiştir.

Kibar ve estetik görünümlü açma kapama düğmesi,
Zorlu Çalışma koşullarına dayanıklı ve Sağlam dizayn edilmiş musluk gövdesi,

Gazlı kuzine musluğu veya vanası ihtiyacınız .... Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Sanayi tipi tüp gazlı kuzine musluğu, gazlı kuzine ve ocaklar haricinde; gazlı piliç çevirme makinasına, gazlı salamander ızgaralara, gazlı döner ocaklarına, gazla çalışan yer ocaklarına, set üstü ocaklara, gazla çalışan pasta börek fırınına, gazlı pizza fırınına,  gazlı benmarilere ve benzeri cihazlara uyumludur.

Gaz Musluğu M.D036.01:Bu gaz musluğunun / gaz vanasının kullanıldığı sanayii tipi gazlı kuzine, gazlı yemek ısıtıcısı (gazlı benmari), Gazlı Pasta börek fırını, gazlı denör ocağı, gazlı salamender ve benzeri gazlı yer ocaklarına Tamir Bakım Servis Hizmeti almak ve Doğalgazdan lpg ye, Lpg den Doğalgaza dönüşüm işlemini yaptırmak .... Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.