Fotoselli Sensörlü Su Sebili EMB80+OPS 7:Hastaneler için profesyonel fotoselli el sensörlü su sebili fiyatları toplu kullanıma uygun kaliteli ekonomik fotoselli sensörlü su sebili modelleri ofisler için endüstriyel fotoselli sensörlü su sebili teknik şartnamesi yemekhanelerde kullanılan fotoselli sensörlü boyalı model su sebili fiyatı özellikleri fotoselli sensörlü su sebili bakımı nasıl yapılır temizlenir proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli fotoselli sensörlü su sebili modelleri en uygun fotoselli sensörlü su sebili toptan fotoselli sensörlü su sebili satış listesi fotoselli sensörlü su sebili fiyatlarıyla fotoselli sensörlü su sebili satıcısı proje@mutfakmalzemel

Fotoselli Sensörlü Su Sebili

Satış fiyatı 39.362,40 TL
İndirim
İmalatçısından en kaliteli fotoselli sensörlü su sebili modelleri en uygun fotoselli sensörlü su sebili toptan fotoselli sensörlü su sebili satış listesi fotoselli sensörlü su sebili fiyatlarıyla fotoselli sensörlü su sebili satıcısı proje@mutfakmalzemel
Açıklama

Fotoselli Sensörlü Su Sebili EMB80+OPS 7

* Sensör teknolojisi sayesinde el değmeden suyun akmasını ve kapanmasını sağlamaktadır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Hiçbir yere temas etmeden su içilmesini sağlar

* Musluğun altına elinizdeki bardakla yaklaştığınızda su akarak bardağa doldurulur

* Hiç bir şekilde musluğa, düğmeye, pedala basılmasına gerek kalmadan su alınarak içilmesi sağlanır

* Dış Ölçüleri (ExUxY): 605x435x1465 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Paket Ölçüleri (ExUxY): 650x525x1510 mm

* Kapasite: 80 lt

* Yalıtkan Madde: Sert P.U. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Soğutucu Akışkan: R134a

* Bağlantı: Şebeke

* Çalışma Sıcaklığı (Sıcak): - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Çalışma Sıcaklığı (Soğuk): +1,5/12,5 °C

* Güç (Giriş): 150 W

* Voltaj / Frekans 220 / 50 Hz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Galvanize çelik üzeri elektrostatik boyalı dış yüzeyi paslanmaya karşı dayanıklıdır

* Soğuk su haznesinin imalatı kaynaklı paslanmaz krom çelik olarak yapılmıştır

* Yalıtımda kullanılan enjeksiyon poliüretan ile ısı kaybı minimuma iner

* Su soğutma tankında bulunan şamandıra düzeneğiyle otomatik olarak su alacak şekilde imalatı yapılmıştır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Eksildikçe su kazanını kendiliğinden dolduran sistemiyle üretimi yapıldığından şamandıralı su sebili modellerindendir

* Dökme su ile yada opsiyonel olarak damacana kapak ilavesiyle, damacanalı sistem olarak da kullanma imkanı sunar

* Yine opsiyonel olarak kilit ilavesi yapılabilmektedir. Sipariş esnasında belirtip ilave ücretle talep edebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* 2 yıl garantilidir

* Türkiye genelinde yaygın servis ağı bulunmaktadır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fotoselli Sensörlü Su Sebili EMB80+OPS 7:Endüstriyel tip su sebillerinden sensör sayesinde el değmeden suyun akmasını ve kapanmasını sağlayan bu su sebili 80 litrelik boyalı model sebildir.Özellikle Covid-19 sürecinde kişilerin hiçbir yere temas etmeden rahatlıkla su içmesini sağlayan sensörlü su sebili ile ilgili detaylı bilgi için bize yazabilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.