Fışkırtmalı Su Sebili FIŞKIRTMALI KISA: Okullar için profesyonel fışkırtmalı su sebili fiyatları fabrikalarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik fışkırtmalı su sebili modelleri şantiyeler için endüstriyel fışkırtmalı su sebili teknik şartnamesi fışkırtmalı su sebili fiyatı özellikleri fışkırtmalı su sebili bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli fışkırtmalı su sebilleri modelleri en uygun fışkırtmalı su sebili toptan fışkırtmalı su sebili satış listesi fışkırtmalı su sebili fiyatlarıyla fışkırtmalı su sebili üretimi paslanmaz okul tipi fışkırtmalı su sebili satışı

Fışkırtmalı Su Sebili

Satış fiyatı 19.336,28 TL
İndirim
Açıklama

Fışkırtmalı Su Sebili FIŞKIRTMALI KISA

   Fışkırtmalı su sebili;

* Su sebili Ölçüleri 37.6 cm. 37.6 cm. 80 cm
* Soğutma Kompresörü 1 / 6 Hp
* Fışkırtmalı Su Sebili 220 V. 50-60 Hz elektrikle çalışır
* Soğutma sistemi R 134A gazla çalışır - Fışkırtmalı su sebili satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Soğuk su verme kapasitesi saatte 150-160 bardaktır
* Su sebilinde soğuk suyu üreten geçici hazne 7,5 Litredir
* Bu su sebili temiz ve kirli su şebekesine bağlantı yapılarak çalışır
* Tamamı paslanmaz saç kullanılarak üretilmiştir
* Fışkırtmalı su sebilinde toplam 2 soğuk su musluğu vardır, bu muslukların;
* 1 tanesi fışkırtmalı musluk olup, basılarak fışkıran suyu içmek için kullanılır - Fışkırtmalı su sebili satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 1 musluk ise sürahi doldurma musluğudur, su sebilinden soğuk suyu sürahilere doldurmak için kullanılır
* Fıştırtma esnasında su sebili üzerinde biriken sular paslanmaz çelik su boşaltım evyesi ile dışarı atılır
* Fışkırtmalı su sebili pres baskıyla yuvarlak kenarlı olarak üretilmiştir
* Ergonomik dizayn ve şık görünüm
* Fışkırtmalı su sebilinin bol ve ucuz parçaları, yedek parça deposu stoklarında daima mevcuttur.
* Fabrika okul tipi su sebili 2 yıl garantilidir. (Ücretsiz işçilik ve yedek parça garantisi Türkiye sınırları içerisinde geçerli olup, yurtdışına toplu satışı yapılan ürünler için; Fabrika okul tipi su sebili gönderim paketi içeriğinde, kuruluşumuzun belirlediği ücretsiz genel yedekparça verilmektedir) - Fışkırtmalı su sebili satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Bu su sebilinin faydalı kullanım ömrü olan 10 yıl içerisinde ücreti karşılığında yedek parça bulundurma garantisi vardır

* Not: Firmamız; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; Fışkırtmalı su sebili üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar

* Böyle bir fışkırtmalı su sebiliniz zaten var ve arızalı ise; tamiri bakımı servisi veya yedek parçalarının satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ayrıca su sebili temizleme iç dış temizliği ve ozonla dezenfekte ederek hijyenik hale getirme için de Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tamamı paslanmaz krom çelik saçdan dış kaplamalı su sebili, soğuk su tankı ve evye, 1 fışkırtmalı musluk ve 1 sürahi doldurma musluğu, su şebekesine bağlanarak çalışır, ayarlanabilir otomatik termostatlı soğutma derecesi, kolay çalışan musluklar, musluk İçleri silikon contalı, bu fışkırtmalı aksan su sebili kompresörlü soğutma sistemi ile kesintisiz ve randımanlı soğutma sağlar, fanlı sıcak gaz defrostuyla rahat çalışır, su soğutma tankı poliüretan izoleli. Fışkırtmalı muslukdan yükselen sudan bardak v.s. araç kullanmadan içeceksiniz, bardak tüketiminiz olmadığından otomatikman ekonomi sağlayacaksınız, Aldığınızda kullanım rahatlığını göreceksiniz, yedek parça bulundurma garantisi ve olası fabrikasyon hatalarına karşı teknik desteği ve satış sonrası hizmetleri kesinlikle kusursuzdur - Fışkırtmalı su sebili satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fışkırtmalı Su Sebili FIŞKIRTMALI KISA: Fışkırtma musluklu su sebiller bardaksız su içme evyeleri okul tipi fıskiyeli su pınarları fışkırtarak su veren park tipi su sebillerinden krom fışkırtmalı musluğu ve eğri boyunlu sürahi doldurma musluğu olan bu soğuk su makinesini fabrika tipi su sebili okul tipi su içme cihazı şantiye tipi bardak istemeyen soğuk su dolabı ağız dayamalı ağza su fışkırtan gemi tipi su sebili olarak kullanılmaktadır - Fışkırtmalı su sebili satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.