Fırın Taşı İmalatı Çeşitleri Üreticileri FT45X45X2: Yüksek ısıya dayanıklı pişirme fırınları için özel üretilmiş profesyonel endüstriyel fırın taşı modellerindendir. Ankastre fırın taşı baklava fırını tuğlası pide fırını taşı olarak ve her türlü yüksek sıcaklık fırınlarında kullanılabilir. Üretiminde kaliteli ve doğal toprak kullanıldığından fırın taşı imalatı fiyatları ekonomiktir. Lavaş lahmacun fırın taşının sökülmesi takılması yerine konulması teknik monte şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi fırın taşı üretimi fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu seramik fırın taşı bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap pasta börek fırın taşlarının kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. Ev tipi gömme pizza fırın taşıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli ev tipi gömme ankastre fırın taban taşları modelleri pizza lahmacun pide lavaş fırınlarına uygun taban taşı imalatı fabrikası üreticisinden toptan fırın tuğlası satış listesi endüstriyel ekmek fırını taşı imalatı fiyatlarıyla e

Fırın Taşı İmalatı

Satış fiyatı 2.207,04 TL
İndirim
Açıklama

Fırın Taşı İmalatı FT 45X45X2

Fırın Taşı İmalatı FT 45X45X2: Endüstriyel fırın taşı imalatı pizza fırını taşları imalatı sanayi tipi fırın taşları imalatı bölümündeki bu fırın taşının üretimi 45x45x2 cm ölçüsünde yüksek ısıya dayanıklı malzemeyle yapılmıştır.45x45 cm ölçüsünde 2 santim kalınlığındaki fırın taşı imalatı haricinde 50x50 cm pizza fırını taşı imalatı 60x60 cm.lik baklava fırını taşı imalatı 65x65 börek fırını taşları imalatı delikli seramik fırını taşı imalatı 70x70 cm.lik pide lahmacun fırını tuğlaları imalatı ve her ölçüde özel sanayi tipi fırın taşı imalatını yapıyoruz. Sanayi tipi endüstriyel pişirim fırını taşı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

DİKKAT:

*** Fırın taşlarının takılması sırasındaki kasıntılı montaj, su dökülmesi/sıçraması benzeri ani sıcak soğuk farkları, alevle/ateşle teması ve vurma, çarpma gibi nedenlerle kırılmalar, patlamalar ve teknik sorunlar sebebiyle garantisi yoktur - Fırın taşı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

*** Fırın taşının kargoyla taşınması riskli olup, gönderiler balonlu naylon+strafor+kartona sarılı olarak özenle yapılmakta olduğundan kargoda oluşabilecek hasarlardan kesinlikle firmamız sorumlu değildir - Fırın taşı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Fırın taşının kırılma riskini daha da düşürmenin bir diğer yolu kasalama; hem kasa ücreti hem de daha fazla kargo ücretine sebebiyet vermektedir - Fırın taşı imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

*** Fırın taşı alımından sonra müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız sizi arayıp kasalama ücreti veya kasımpaşadaki fırın taşları bayisinden ürün teslimi hakkında bilgilendirecektir - Fırın taşı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.