Filtre Kahve Demleme Makinası FLT120:Otellerde kafelerde iş yerlerinde kullanılan profesyonel endüstriyel kahve demleme otomatı modellerindendir.Saatte en fazla 144 fincana kadar filtre kahve verir.1.8 litrelik cam potunun üretimi kaliteli yapıldığından kahve demleme makinesinin fiyatları ekonomiktir.Otellerin açık büfelerinde sıcak kahve servisi için mükemmel seçimdir.Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı olan sanayi tipi filtre kahve demleme makinası fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu kafe tipi filtre kahve yapıcı makinasının bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır.Cam sürahili filtre kahve demleme makinasıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli filtre kahve demleme makinaları modelleri kafelerde sıcak kahve servisine en uygun filtre kahve demleme otomatı fabrikası üreticisinden toptan cam potlu kahve demleme makinesi satış listesi otel tipi cam demlikli filtre kahve m

Filtre Kahve Demleme Makinası

Satış fiyatı 12.672,00 TL
İndirim
Açıklama

Filtre Kahve Demleme Makinası FLT120

Birbirinden bağımsız kullanılabilen ısıtıcılar 
Susuz kaynama koruması
Hızlı demleme süresi (6 dakika)
Mekan ve zevkinize uygun kişiselleştirme imkanı 
Kapasite: 144 fincan/saat
1.8 lt. cam pot kapasitesi
Opsiyonel olarak 1 veya 2 ısıtıcılı ve potlu 
Elektrik Bağlantısı: 220V - 1N
Ölçüler: 190×370×440 mm
Ağırlık: 5,2 kg.
Elektrik Gücü: 2,4 kW 

* Otellerde-kafelerde amerikan tipi filtre kahve makinası olarak kullanılan bu profesyonel filtre kahve demleme makinası 2 yıl garantili satılmakta olup, filtre kahve yapma makinası yedek parçaları (rezistansı,cam demliği,kağıt filtresi,elektronik kartı v.b. filtre kahve otomatı parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal filtre kahve demleme makinası yedek parçaları satış telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ayrıca elinizde böyle bir filtre kahve makinası var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli filtre kahve yapma makinası tamircilerinden oluşan teknik servisimize kahve demleme makinası bakımını onarılacak filtre kahve demleme makinası tamirini servisini yaptırabilir, filtre kahve yapma makinası yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel filtre kahve makinası bakımı,onarımı,servis ve parça satış telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Filtre Kahve Demleme Makinası FLT120:Filtre kahve makinası modellerinden kaliteli cam potlu bu filtre kahve demleme makinesinin imalatı profesyonel filtre kahve demleme makineleri fabrikası üretimi otel tipi otomatik kahve demleyicisi makinadır - Cam sürahili filtre kahve demleme makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.