Ev Tipi Et Kıyma Makinası EPA 12m :Evlerde kıyma çekmek için profesyonel ev tipi et kıyma makinası fiyatları kurbanlık etleri kıyma yapmaya uygun kaliteli ekonomik ev tipi et kıyma makinası modelleri evde domates salçası yapmak için endüstriyel et kıyma makinası teknik şartnamesi biber çekip biber salçası haline getirmede kullanılan ev tipi et kıyma makinası fiyatı özellikleri 12 no et kıyma makinası bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından domates biber salçası yapmak için en kaliteli ev tipi et kıyma makinaları modelleri kurbanlık etleri kıyma yapmaya en uygun et kıyma makinası toptan ev tipi 12 no et kıyma makinası satış listesi et kıyma makinası fiyatlarıyla et kıyma maki

Ev Tipi Et Kıyma Makinası

Satış fiyatı 14.697,37 TL
İndirim
Açıklama

Ev Tipi Et Kıyma Makinası EPA 12m

 * No.12 et kıyma makinasının sacı paslanmaz çeliktir - Ev tipi küçük kıyma makinası endüstriyel biber domates salça çekme makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Evlerde küçük işletmelerde kullanmak için endüstriyel kıyma makinası fabrikasında imalatı yapılmış kıyma makinasının ağız Çapı 69.5 mm dir

 * Saatte en fazla 60 kg kıyma çeker - Ev tipi küçük kıyma makinası endüstriyel biber domates salça çekme makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ev tipi kıyma makinası 0.37 kw gücünde olup 220 Volt elektrikle çalışır

 * Et çekme kafası helezonu ve bleziği kromaj kaplamalı dökümdür - Ev tipi küçük kıyma makinası endüstriyel biber domates salça çekme makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ölçüleri 21x52x31 cm olan ev tipi kıyma makinasının ağırlığı 21 kg.dır

 * Dikkat:Ev tipi 12 no kıyma çekme makinası 2 yıl garantili satılmakta olup, ev tipi salça çekme makinası ev tipi biber çekme makinalarının yedek parçaları (aynası,bıçağı,süzgeci,dişlisi,şalteri v.b. endüstriyel üretim ev tipi kıyma makinası parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal ev tipi kıyma makinası yedek parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ev Tipi Et Kıyma Makinası EPA 12m:Ev Tipi Kıyma Makinaları Endüstriyel Biber Çekme Makinaları Sanayi Tipi Salça Çekme Makinaları bölümündeki bu küçük kıyma makinasını ev tipi et kıyması çekme makinası evler için salça çekme makinası evlerde biber çekme makinası olarak kullanabilirsiniz - Ev tipi küçük kıyma makinası endüstriyel biber domates salça çekme makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.