Endüstriyel Kıyma Makinesi UKM-22M:Profesyonel endüstriyel tip yemekhane kıyması çekme makinesi modellerindendir. Üretimi kaliteli paslanmaz malzemelerden yapılan kebaplık kıyma yapma makinesinin fiyatları ekonomiktir. Burgusunun, süzgeç ve bıçağının sökülmesi takılması teknik monte şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi market kıyma makinesi fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu endüstriyel kıyma makinelerinin bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir bileziği kafası nasıl sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap lokanta tipi yemeklik kıyma hazırlama makinalarının kullanımı temizlenmesi ayna bıçak sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. 22 no kıyma makinesiyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından yemekhaneler için kaliteli kıyma makineleri modelleri marketlere kasaplara uygun 22 no kıyma makinesi fabrikası üreticisinden toptan endüstriyel kıyma makinesi satış listesi sucukluk köftelik kebaplık kıyma çekme makinesi fiyatları

Endüstriyel Kıyma Makinesi

Satış fiyatı 33.396,00 TL
İndirim
Açıklama

Endüstriyel Et Kıyma Çekme Makinesi UKM-22M

 * Güç: 220V - 50Hz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Kapasite: 400 Kg / Saat
 * Hız: 225 rpm
 * Motor Gücü: 1,5 Kw - 2hp Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Net Ölçüler ve Ağırlık: 29x74x40 cm. / 60 Kg.
 * Paket Ölçüsü ve Ağırlık: 31x80x43 cm. / 63 Kg.
 * Hacim (m3): 0,11 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Sfero döküm kafa, helezon, kafa bileziği
 * Paslanmaz çelik gövde sacı ve et haznesi
 * İleri – geri çalışma sistemi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Marketlerde kasaplarda kullanılan bu profesyonel 22 no kıyma makinesi 2 yıl garantili satılmakta olup, kıyma makinesi yedek parçaları (aynası, bıçağı v.b. kıyma makinesi parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal kıyma makinesi yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Ayrıca elinizde böyle bir kıyma makinesi var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize bakımını, tamirini ve servisini yaptırabilir, kıyma makinesi yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel kıyma çekme makinesi bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Endüstriyel Kıyma Makinesi UKM-22M:Endüstriyel kıyma makinesi paslanmaz krom çelik gövdesi ile son derece kaliteli sağlam ve güvenilir olup gıda temasına uygun bir şekilde kıyma çekmenize olanak sağlar - Endüstriyel kıyma makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.